Jeho dějištěm byla ledová plocha v Domažlicích a lubští hokejisté si v něm opět s chutí zastříleli. Po rekordní výhře nad Nýrskem 20:1 si hokejisté Startu připsali další vysoké dvouciferné vítězství.

HC Flóra Domažlice - Start VD Luby 2:16. V první třetině zápasu se favorizovaní hosté prosazovali přes houževnatou obranu domácích jen stěží, přesto vstřelili Zahálkou a Malátem dva góly. Začátek druhé třetiny utkání dal naději domažlické Flóře, která se zásluhou Škardy a Ptáka brankově dotáhla na kontaktních 2:3, ale od poloviny zápasu domácí hokejisté zcela odpadli. Hosté z Lub rozjeli strojovou kombinaci, střídající brankář domácích Zdeněk Tesař lovil jeden puk za druhým ze sítě své klece. Skóre rychle narůstalo, závěrečnou šestnáctou branku vsítil hostující Jakub Topinka.

Třetiny: 0:2, 2:6, 0:8. Rozhodčí: Pavlásek, Rett. Vyloučení: 7:4. Branky: Škarda, Pták - Malát 4, Radek Pikhart, Kašpar a Topinka po 3, Musil 2, Radek Krs.