„Dovolujeme si pozvat všechny stávající, ale doufáme i nové fanoušky klatovského hokeje na první mistrovské utkání našeho týmu mužů v Krajské lize mužů Plzeňského a Karlovarského kraje v sezóně 2023/2024.

Víkendový program I. A třídy nabídne souboj mezi Startem Luby a TJ Sušice.
Kam za fotbalem? Na derby mezi Startem a Sušicí, ale i na další atraktivní bitvy

Partnerem tohoto utkání je firma MASOWEST, která si pro Vás připravila malý dárek, a to pro prvních 150 diváků. Tato firma je zároveň partnerem divácké soutěže společně s firmou Autocentrum Šmucler a partnerským klubem HC Škoda Plzeň," stojí v tiskové zprávě HC Klatovy.

V letošní sezoně bude divácká soutěž probíhat formou:

1. Zapůjčení puku s pořadovým číslem za 20 Kč., 2. O přestávce mezi první a druhou třetinou budou diváci házet zakoupené puky jednotlivě ze střídaček na ledovou plochu, 3. Vítězem se stává puk, který bude nejblíže středovému bul, 4. Vítěz dostane dárek od firmy MASOWEST, a dále hlavní cenu od Autocentra Šmucler, a to dvě vstupenky na nejbližší domácí extraligový zápas partnerského klubu HC Škoda Plzeň.

Veškerý finanční obnos vybraný z divácké soutěže a vstupu na utkání bude věnován na podporu a rozvoj mládeže HC Klatovy. Vstup na zimní stadion bude na základě požadavku fanoušků standardně hlavním vchodem přes pokladny a druhé vstupní místo bude schodištěm od Pivnice U Šroubka.

Hokejisté HC Klatovy hostí od 17.30 hodin Mariánské Lázně.Hokejisté HC Klatovy hostí od 17.30 hodin Mariánské Lázně.Zdroj: Zdeněk Matouš

Vchod přes vrátnici bude uzamčen. Prodej vstupenek, permanentek, kartiček Klatovský Patriot a puků na diváckou soutěž bude v ochozu zimního stadionu hned u vstupního schodiště. Více informací najdete na stránkách klubu ZDE.

S využitím tiskové zprávy HC Klatovy

Kam o víkendu na Klatovsku za sportem? Třeba na basketbal.
Sportovní víkend na Klatovsku? Pořádná nálož florbalu, basketbalu, ale i hokeje