Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Klatovy v přípravě porazily Písek

Klatovy – Proti týmu IHC Písek nastoupili v sobotu v prvním přípravném zápase druholigoví hokejisté SHC Klatovy. Soupeři, který se v nadcházející sezoně do druhé ligy vrací po dvou sezonách v Jihočeské krajské lize, nastříleli Klatovští šest branek.

9.8.2015 5

Klatovy v prvním přípravném utkání porazily Písek.Foto: DENÍK/David Kojan

SHC Klatovy –
IHC Písek 6:2

První branku Klatov vstřelil v 8. minutě Váchal, soupeře pak Klatovští „zlomili" ve druhé třetině, kterou vyhráli 4:1.

Třetiny: 1:0, 4:1, 1:1. Branky a nahrávky: 8. Váchal (Michel, Kristl), 21. Kristl (Michel, Zeman), 31. Michel (Kristl), 32. Němec (Blumentrit), 38. Topinka (Němec), 58. Beran (Tulačka) – 24. Vlček, 54. Ferebauer (Ciboch). Rozhodčí: Suchánek – Peksa, Tvrdík. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:1. Diváci: 100. Střely na branku: 37:26.

Sestava Klatov: Rückl (30. Lejsek) – Holý, Zeman, Blumentrit, Leština, Kubík, Machač – Michel, Kristl, Váchal – Beran, Tulačka, Mainer – Němec, Kubeš, Topinka – Pacanda, Vondryska, Bastl.

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman dorazil do Plzně v dobré náladě

Plzeňský kraj - Sledujte s Deníkem návštěvu prezidenta v kraji.

Bílá místa? Na mapě záchranky žádná nejsou

Plzeňský kraj – Síť základen v kraji je tak hustá, že další už téměř nejsou třeba.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Bolešiny – Draci domácí výroby i kupovaní v neděli nahradili na nebi mezi Bolešinami a Slavošovicemi jindy obvyklé modely letadel.