Do druhého zápasu play off II. ligy, skupiny Západ, vstupovali hokejisté SHC Maso Brejcha Klatovy s cílem oplatit Litoměřicím středeční porážku a na domácím ledě uspět.

SHC Klatovy - HC Litoměřice 2:0

První třetina přinesla opatrný hokej na obou stranách. Ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu, a tak moc šancí víc jak šest stovek diváků na klatovském stadionu nevidělo. Více práce měl přece jen domácí gólman Halmoši a v permanenci byla také dvířka na obou stranách trestné lavice. Postupně se na ní vystřídalo sedm Klatováků a pět hráčů hostů. Domácí měli šanci přesilové hry 5 na 3, ale ta se jim vůbec nevydařila a Volkeho v litoměřické bráně prakticky neohrozili.

Druhá třetina už přinesla rychlejší a bojovnější hokej ze strany domácích, ale gólu se diváci přesto nedočkali. Začínalo být jasné, že kdo vstřelí branku, zápas pravděpodobně vyhraje.

Ve třetí třetině už na ledě jasně dominovaly Klatovy. Jejich úsilí přineslo ovoce ve 41. minutě, kdy Pavlis vstřelil při přesilovce první branku. Klatovy byly lepším týmem, soupeře přehrávaly, a ten jako by neměl sílu k vyrovnání. Ale v poslední minutě se hostům přece jen podařilo vstřelit gól, bohužel pro ně až po odpískání, takže ho rozhodčí neuznali. Litoměřice zkusily ještě štěstí v power play, ale sedm sekund před koncem pečetil vítězství domácích do prázdné branky Čuban.

Třetiny: 0:0, 0:0, 2:0. Branky: 41. Pavlis, 60. Čuban. Sestava SHC: Halmoši (Šproch) - Fiala, Špiler, Kreuzman, Černý, Zeman, Špaček, Kepl, Babka, Švík, Kocman, Straka, Pavlis, Čuban, Vraný, Horejš, Hobl.