V dalším kole 2. ligy skupiny, skupiny Západ prohráli na ledě Pražské Kobry.

Do zápasu vstoupily lépe Klatovy, když první gól zápasu vstřelil už po třech minutách a jedné sekundě Jakub Kocman. To však bylo ze strany hostů gólově vše, další úspěchy si připisovali už jen domácí. Kobra vyrovnala ve 13. minutě brankou Pohla, 19 sekund před koncem první třetiny vstřelil druhou branku Pražanů Borovanský. Tentýž hráč zvýšil ve 32. minutě svým druhým gólem už na 3:1 pro Kobru, vítězství domácích pak na začátku třetí třetiny pojistil čtvrtou brankou Martin Kocman.

„Do Prahy jsme kvůli onemocnění několika hráčů jeli s pěti juniory. Na to se ale nevymlouváme, Kobra hraje letos výborně, má dobré mužstvo. Zápas jsme neodehráli tak dobře jako předchozí utkání doma s Jabloncem, Kobra byla lepší než my a zaslouženě vyhrála,“ řekl k utkání trenér Klatov Radek Mužík.

HC Kobra Praha – SHC Klatovy 4:1

Třetiny: 2:1, 1:0, 1:0. Branky: 13. Pohl (Kocman M.), 20. Borovanský (Burian, Boháček), 32. Borovanský (Žáček), 44. Kocman M. (Jakeš) - 4. Kocman J. (Topinka). Vyloučení: 6:9.

Sestava Klatov: Hubáček (Vachoušek) – Maxa, Hauer, Kocman J., Pavlis, Topinka, Pouska, Zeman, Hobl, Hošťálek, Bernad, Mrázek, Hucl, Kolařík, Vraný, Vizinger.