Hokejisté SHC Maso Brejcha Klatovy nestačili na domácím ledě na jablonecké Vlky a prohráli 4:6. Hosté byli v první třetině aktivnější, vedení se ujali v 8. minutě, když Mrňa využil hned první přesilovku. Domácí měli v první třetině výhodu přesilové hry třikrát, skórovat se jim ovšem nepodařilo.

Druhý gól hostů přidal opět Mrňa ve 24. minutě při vlastním oslabení. Klatovy ovšem bleskově odpověděly, za pouhých 13 sekund využil přesilovku Babka po přihrávce Kocmana. Opět na rozdíl dvou branek ve prospěch hostů zvýšil ve 27. minutě Stehno po přihrávce Mrni. Domácí ovšem opět rychle odpověděli, po 59 sekundách snížil Holub po přihrávce Kreuzmana. Ve 34. minutě vstřelil další branku Klatov Fiala po přihrávce Maxy a druhá třetina skončila za stavu 3:3.

Poprvé do vedení poslal domácí na začátku 47. minuty Švík. Vedení ovšem domácím vydrželo necelé čtyři minuty. Na začátku 51. minuty nejdříve srovnal stav zápasu opět Mrňa, tentýž hráč o necelé čtyři minuty později svým čtvrtým gólem strhl vedení na stranu jabloneckých Vlků. Snaha domácích po vyrovnání vyšla naprázdno, naopak na konečných 4:6 upravil necelé tři minuty před koncem při přesilovce 5 na 3 jablonecký Pohl.