Stejně jako v prvním utkání na ledě soupeře v Jablonci dopadli v neděli klatovští hokejisté v Roudnici nad Labem. Ve čtvrtém kole 2. ligy skupiny Západ porazili domácí Klatovy 5:3.

Domácí poslal do vedení v deváté minutě Mrňa po přihrávce Příhody. Klatovští hokejisté vyrovnali až ve druhé třetině, na začátku 28. minuty se trefil Roušal, kterému přihrával Pavlis. Vyrovnaný stav ovšem dlouho nevydržel, ve 32. minutě inkasovaly Klatovy podruhé, v přesilovce pět na tři se trefil Antončík po přihrávce Mrni.

Další branky padaly až v poslední části hry. V 51. minutě zvýšil na 3:1 Kotrba za asistence Chamráda, v 56. minutě už na 4:1 Příhoda po přihrávce Antončíka. Klatovští hokejisté se ovšem nevzdali a dokázali ještě závěr zápasu pořádně zdramatizovat. V čase 58:20 snížil na 4:2 Pavlis po přihrávce Turečka a 39 sekund před koncem snížil už na rozdíl jediné branky Špaček. Vyrovnácí branku však už ani v šesti Klatovští vstřelit nedokázali, naopak domácí Chamrád pečetil vítězství Roudnice 14 sekund před koncem třetí třetiny střelou do prázdné branky. Roudnice nad Labem tak porazila Klatovy 5:3.

Třetiny: 1:0, 1:1, 3:2. Branky: 9. Mrňa (Příhoda), 32. Antončík (Mrňa), 51. Kotrba (Chamrád), 56. Příhoda (Antončík), 60. Chamrád - 28. Roušal (Pavlis), 59. Pavlis (Tureček), 60. Špaček.

Sestava Klatov: Jež - Černý, Fiala, Holub, Kašpar, Klaus, Plánička, Špiler, Tureček, Babka, Čuban, Kajer, Kepl, Kocman, Maxa, Pavlis, Steiner, Špaček, Špindler, Švík, Trojan, Vondryska.

1. Klášterec n/O⋌4 22:9   12
2. Most ⋌4 19:15  10
3. Jablonec⋌4 17:12    8
4. Děčín ⋌4 14:13    7
5. Roudnice n/L⋌4 17:19    6
6. Řisuty⋌4 11:13     6
7. Kobra Praha⋌4 13:14     5