Klatovští měli v zádech výhru z prvního duelu, ve kterém porazili venku Kaznějov 6:4, a tak diváci na klatovském zimním stadionu čekali jejich druhé vítězství a postup do finále. Vše ale bylo jinak.

HC Klatovy B – TJ Apollo Kaznějov 2:6 (1:4, 1:0, 1:2; branky a nahrávky: 13. Vondryska (Kubeš, Čuban), 23. Vondryska (Valečka, Mrázek) – 3. M. Sýkora (Pejchar), 11. M. Sýkora (Pejchar, Ruprecht), 13. Hanzlíček (Dobrý), 20. Ruprecht (Dobrý, M. Sýkora), 52. Dobrý (Komanec), 58. Pejchar (Růžička)).

Klatovští hokejisté nezvládli první třetinu, která prakticky rozhodla o tom, že o postup budou muset zabojovat ve třetím zápase. Hosté si v první části vytvořili tříbrankový náskok, který si po zbytek zápasu chytrou a obětavou hrou hlídali a ve třetí třetině se jim ho podařilo ještě navýšit.

Sestava Klatov B: Šproch (Rückl) – Juráň, Valečka, Mrázek, Rajal, Bouček, T. Babka, Dvořák, Kuželík, Vondryska, Čuban, Pitel, Kubeš, Hochman, Horák.

Rozhodující třetí zápas se hraje opět na klatovském zimním stadionu v neděli od 19 hodin.

Ve druhém semifinále je už o postupujícím rozhodnuto. Prvním finalistou se staly po výhrách 7:1 a 3:2 nad Třemošnou Domažlice.