Jak se však na lvy připravit? „Stejně jako na zápasy předtím. V neděli jsme měli volno, v pondělí a úterý jsme potrénovali. Uvidíme, v jaké nastoupíme sestavě, jestli se nám někdo z marodů vrátí, jestli se někdo nezraní. Budeme se proti Mostu snažit postavit co nejlepší tým a přenést si vítězství z víkendu v Hronově i do středečního zápasu," prohlásil odhodlaně klatovský kouč Michal Straka.

Hokejisté SHC Klatovy (na archivním snímku hráči v červených dresech) přerušili sérii šesti porážek v řadě, když v sobotním utkání 20. kola západní konference druhé ligy uspěli na ledě posledního Hronova 4:2.
Ubojované vítězství! Musíme si z toho vzít příklad, burcuje klatovský útočník

A klíč k úspěchu? Ten by mohl do zámku s truhlicí se třemi body, které klatovští hokejisté potřebují jako sůl, zapadnout díky týmovému výkonu od samotného brankáře až po útok. Stejně jako v sobotu v Královehradeckém kraji, kde Západočeši navíc celý zápas vedli a po delší době nemuseli dotahovat manko na soupeře. Utkání s Mostem začíná ve středu na zimním stadionu v Klatovech v 18 hodin. Kdo se bude po zápase radovat? Po osmé by mělo být jasno.

Středeční program 21. kola západní skupiny II. hokejové ligy - 18.00: HC Letci Letňany - HC Benátky nad Jizerou, HC Děčín - HC Řisuty, HC Vlci Jablonec Nisou - HC Slovan Ústí nad Labem, HC Stadion Vrchlabí - HC WIKOV Hronov, HC Tábor - IHC Králové Písek, SHC Klatovy - Mostečtí Lvi, HC Stadion Cheb - Piráti Chomutov, HC Kobra Praha - HC Baník Příbram.

Hokejisté SHC Klatovy (na archivním snímku hráči v bílých dresech) přerušili sérii šesti porážek v řadě, když v sobotním utkání 20. kola západní konference druhé ligy uspěli na ledě posledního Hronova 4:2.
Klatovy uspěly na ledě Hronova a ukončily sérii porážek. Straka: Cenná výhra