Klatovští hokejisté se v poslední době prezentují výbornou sportovní formou. Z posledních čtyř zápasů zvítězili hned třikrát (z toho jednou v prodloužení) a bodově naprázdno vyšli pouze před týdnem na ledě IHC Králové Písek, kde ale podali - i na základě slov jihočeského trenéra Matušíka - vynikající výkon.

Buldokům navíc mají co vracet. V posledním vzájemném utkání na jeho ledě (28. prosince 2022) totiž prohráli vysoko 3:7, když sice po dvou třetinách drželi remízu 3:3, ale poté totálně nezvládli poslední třetinu, ve které třikrát inkasovali a z ledové arény se poroučeli s pochmurnou náladou. Vrátí soupeři potupnou porážku? Pokud ano (za tři body), dostanou se před svého středečního soupeře na páté místo tabulky druholigové části poražených.

Středeční program 4. kola nadstavby B (2. liga, skupina západ) - 18.00: HC Benátky nad Jizerou - HC WIKOV Hronov, HC Stadion Cheb - IHC Králové Písek, HC Vlci Jablonec nad Nisou - HC Děčín, 19.30: HC Řisuty - SHC Klatovy.

2. liga, skupina západ (nadstavba B, 3. kolo): SHC Klatovy (na snímku hráči v červených dresech) - HC Benátky nad Jizerou 5:4 po prodloužení.
FOTO, VIDEO: Klatovy přestřílely Benátky! Adamec dal hattrick, rozhodl oslavenec