Brankoviště hájí gólman Kristián Kolář, v útoku zase řádí jednadvacetiletí borci Jan Matiášek s Josefem Hasmanem. V Klatovech se od 17.30 hodin půjde na souboj aktuálně třetího týmu tabulky s prvním.

Klatovští sice první vzájemným zápas na ledě soupeře prohráli 1:4, ale nyní se pyšní bilancí šesti výher v řadě. Vše to načala dvoubodová výhra 3:2 po prodloužení nad druhou Příbramí a zakončil středeční obrat na hřišti pražské Kobry, kde Západočeši sice po dvou slepených gólech v rozmezí 15. a 16. minuty prohrávali 0:2, ale nakonec slavili cenné tři body za vítězství 4:2. Formu tedy Klatované mají jako hrom. Potvrdí ji i proti jihočeskému družstvu?

Program jižní skupiny 2. ligy (14. kolo) - sobota 17.00: BK Havlíčkův Brod - HC Kobra Praha, HC Baník Příbram - HC Stadion Cheb, 17.30: SHC Klatovy - HC Tábor, 18.30: HC Řisuty - IHC Králové Písek (zimní stadion Slaný).

Malá Víska (bílé dresy) zvítězila hladce 6:2.