V dohrávce odloženého utkání junioři porazili v úterý na domácím ledě HC Kralupy nad Vltavou. Bylo to jejich druhé vítězství v řadě, když už předtím dokázali získat bod za remízu s Kladnem.

„V posledních třech zápasech se nám dařilo. Ale je to také zásluhou toho, že o vánočních svátcích měli přestávku jak muži, tak i plzeňský klub. Posílili jsme tým o kluky a „áčka“ a i z Plzně, a tak jsme nastupovali v hodně silné sestavě. Kluci oba zápasy, jak v neděli s Jabloncem tak poslední s Kralupy zvládli výborně, hráli bojovně a disciplinovaně. Bylo hodně znát, že zkušenější hráči vyburcovali ostatní k dobrým výkonům a všichni zápasy odmakali. Také se nám dařilo to, s čím jsme se trápili od začátku sezony, to je proměňování šancí. V obou zápasech nás výborně podržel i gólman Sedláček ze Sparty,“ zhodnotil obě vítězná utkání trenér juniorského „áčka“ HC Klatovy Radek Mužík.

HC Klatovy - HC Kralupy n. V. 7:2

Třetiny: 4:0, 1:1, 2:1. Branky a nahrávky Klatov: 8. Štrunc M. (Švec, Vondryska), 17. Zhvakin (Horejš), 17. Herm (Šimandl), 18. Vraný (Kolařík), 34. Vondryska, 44. Valečka, 60. Vondryska, (Špiler, Štrunc M.). Vyloučení: 9:7. Diváci: 74. Vývoj utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 6:1, 6:2, 7:2.

Sestava HC Klatovy: Sedláček (Jonáš) - Špiler, Valečka, Švec, Štrunc M., Vondryska, Šimandl, Ruprecht, Zhvakin, Horejš, Herm, Turhobr, Pericat D., Vraný, Farný, Kolařík, Bastl, Malý, Jindra, Svoboda, Jandík.