Utkání ligy juniorů HC Klatovy - HC Jablonec nad Nisou, které mělo být sehráno v neděli, bylo odloženo z důvodu kalamitního stavu v Jablonci nad Nisou a okolí.

Liga juniorů – sk. Západ: HC Most – HC Klatovy 7:3. Třetiny: 1:1, 1:1, 5:1. Branky a nahrávky Klatov: 4. Michálek (Vondryska), 24. Michálek (Zhvakin, Vondryska), 58. Michálek (Vondryska). Rozhodčí: Vilt - Vitík, Webrle. Vyloučení: 8:5. Diváci: 24.

Krajská liga juniorů: HC Klatovy – HC Slavoj Český Krumlov – výsledek zápasu bude z disciplinárního důvodu projednáván na radě ČSLH.

Krajská liga dorostu: HC Klatovy – HC Slavoj Český Krumlov 2:7. Třetiny: 1:3, 0:1, 1:3). Branky Klatov: Mach, J. Hořký.

Liga starších žáků: HC Mariánské Lázně – HC Klatovy 12:6.

Liga mladších žáků: HC Mariánské Lázně – HC Klatovy 5:2. Třetiny: 0:2, 3:0, 2:0. Branky a nahrávky Klatov: 7. D. Matějka (Hozman, Ciněk), 15. D. Matějka (Kraml).

Krajský přebor přípravek 4. třída: HC Energie Karlovy Vary – HC Klatovy 9:6. Třetiny: 6:1, 2:2, 1:3. Branky Klatov: Mužík R. 3, Vlasák I., Lorencová, Kaňák, Nahrávky: Šperl, Vlasák I. Střely na branku: 13:40.

Krajský přebor přípravek 3. třída: HC Energie Karlovy Vary – HC Klatovy 4:13. Třetiny: 3:3, 1:6, 0:4. Branky Klatov: Stelzer 4, Malát 3, Kotrba 3, Bauer, Šmíd, Kuchárik. Nahrávky: Malát 4, Bauer 2, Stelzer, Martin, Pánek Diváci: 60. Střely na branku: 64:59.

Přátelský zápas: Krajský přebor přípravek 1. třída: HC Domažlice – HC Klatovy 3:6. Třetiny: 0:3, 2:2, 1:1. Branky a nahrávky Klatov: Hlavatý 2, Krsová, Hrach, Koranda, Kůrová. Nahrávky: Procházka 2, Kosnar, Brtník Jan. Střely na branku: 8:21.