Juniorům HC Klatovy se v Mostě bodovat nepodařilo

Klatovy /FOTOGALERIE/ - Dalšími zápasy pokračovaly hokejové soutěže mládežnických mužstev HC Klatovy.

21.10.2009

Dorost HC Klatovy doma prohrál s Českým Krumlovem 2:7. Foto: DENÍK/David Kojan

Utkání ligy juniorů HC Klatovy - HC Jablonec nad Nisou, které mělo být sehráno v neděli, bylo odloženo z důvodu kalamitního stavu v Jablonci nad Nisou a okolí.

Liga juniorů – sk. Západ: HC Most – HC Klatovy 7:3. Třetiny: 1:1, 1:1, 5:1. Branky a nahrávky Klatov: 4. Michálek (Vondryska), 24. Michálek (Zhvakin, Vondryska), 58. Michálek (Vondryska). Rozhodčí: Vilt - Vitík, Webrle. Vyloučení: 8:5. Diváci: 24.

Krajská liga juniorů: HC Klatovy – HC Slavoj Český Krumlov – výsledek zápasu bude z disciplinárního důvodu projednáván na radě ČSLH.

Krajská liga dorostu: HC Klatovy – HC Slavoj Český Krumlov 2:7. Třetiny: 1:3, 0:1, 1:3). Branky Klatov: Mach, J. Hořký.

Liga starších žáků: HC Mariánské Lázně – HC Klatovy 12:6.

Liga mladších žáků: HC Mariánské Lázně – HC Klatovy 5:2. Třetiny: 0:2, 3:0, 2:0. Branky a nahrávky Klatov: 7. D. Matějka (Hozman, Ciněk), 15. D. Matějka (Kraml).

Krajský přebor přípravek 4. třída: HC Energie Karlovy Vary – HC Klatovy 9:6. Třetiny: 6:1, 2:2, 1:3. Branky Klatov: Mužík R. 3, Vlasák I., Lorencová, Kaňák, Nahrávky: Šperl, Vlasák I. Střely na branku: 13:40.

Krajský přebor přípravek 3. třída: HC Energie Karlovy Vary – HC Klatovy 4:13. Třetiny: 3:3, 1:6, 0:4. Branky Klatov: Stelzer 4, Malát 3, Kotrba 3, Bauer, Šmíd, Kuchárik. Nahrávky: Malát 4, Bauer 2, Stelzer, Martin, Pánek Diváci: 60. Střely na branku: 64:59.

Přátelský zápas: Krajský přebor přípravek 1. třída: HC Domažlice – HC Klatovy 3:6. Třetiny: 0:3, 2:2, 1:1. Branky a nahrávky Klatov: Hlavatý 2, Krsová, Hrach, Koranda, Kůrová. Nahrávky: Procházka 2, Kosnar, Brtník Jan. Střely na branku: 8:21.

Autor: Jitka Kilbergerová

21.10.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 14 500 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech ŠVADLENY, ŠIČKY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Agenturní zaměstnání, krátkodobé zaměstnání, Pracoviště: Jiří Vlček + okres Klatovy, POŽADUJEME: dobrý zdravotní stav, práce převážně v sedě, dobrý zrak, Vzhledem k povaze práce vhodné spíše pro ženy, Kontakt možný e-mailem nebo telefonicky (po - pá 10 - 12 hodin). Osobní kontakt po předchozí domluvě.. Pracoviště: Lavoro agency s.r.o. - jiří vlček, 341 42 Kolinec. Informace: Viktória Szakálas, +420 773 022 286. Výroba - Výroba Obsluha strojů 23 000 Kč Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků MISIČ, PECÁK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MISIČ, PECÁK, časová flexibilita, spolehlivost, zdravotní průkaz (resp. možnost jeho získání), Třísměnný provoz i o sobotách a nedělích., Mzda od 115 Kč/hod. + příplatky, Nabízíme: příspěvek na stravování, zaměstnanecké výhody (pečivo, penzij. připoj.). Pracoviště: Pekárny a cukrárny klatovy, a.s., Za Tratí, č.p. 602, 339 01 Klatovy 1. Informace: Vladimír Obr, +420 376 344 257. Výroba - Výroba Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 13 200 Kč Zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci ZPRACOVATELÉ MASA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13200 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Agenturní zaměstnání, Pracoviště: Drůbežářský závod Klatovy, a.s., Výběrové řízení pro účely ÚP proběhne dne 20.8.2018 od 9:00 hodin., Práce v chladu, ve stoje, nutný dobrý zdravotní stav. Pracoviště: Kolja s.r.o. - pracoviště drůbežářský závod klatovy a.s., ul. 5. května, č.p. 112, 339 01 Klatovy 1. Informace: Mazuryk Lilia, +420 774 521 782. Služby - Služby Ostatní pomocní a nekvalifikovaní 14 900 Kč Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení PRACOVNÍK/CE NA ÚDRŽBU ZELENĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Údržba zeleně a stromů v rámci farmy - práce se sekačkou, křovinořezem, motorovou pilou., Ubytování neposkytujeme.. Pracoviště: Judr. milan šíma, pracoviště, 342 01 Sušice 1. Informace: Milan Šíma, +420 602 117 493.

Kam na Klatovsku za sportem

Fotbalisté Velhartic (na archivním snímku v zelenobílých dresech) vybojovali ve víkendovém duelu s Nýrskem B jen bod. Velké Hydčice (ve žlutém) uspěly v Žihobci těsně 1:0.

Jakub Lösch: Křenický fantom, který pohřbil naděje Ježov

Plzeň byla lepší, ale se Spartou bere jen bod

Plzeň - Vyhrocený, vyhecovaný od začátku do konce byl páteční zápas mezi hokejovou Škodovkou a Spartou v Plzni.

Klatovsko - Další víkend před námi a my vám opět přinášíme tipy, kam v okrese za sportem.