Junioři, starší dorostenci, starší i mladší žáci i 2. třída na své soupeře nestačili.

LIGA JUNIORŮ

Klatovští junioři nedokázali navázat na úspěšný předchozí víkend, kdy porazili týmy z konce tabulky, Děčín a Příbram. V posledním kole nastoupili na domácím ledě proti Litoměřicím a po těsné porážce klesli ze 4. na 6. místo tabulky.

HC Klatovy - HC Litoměřice 2:3. Třetiny: 0:1, 1:2, 1:0. Střelci neuvedeni.

LIGA STARŠÍHO DOROSTU

Proti stejnému soupeři jako junioři nastoupili i klatovští starší dorostenci. Z Litoměřic si odvezli pětibrankový příděl a v tabulce zůstávají s pěti body a pasivním skóre 43:113 na posledním místě.

HC Litoměřice - HC Klatovy 5:1. Třetiny: 0:1, 3:0, 2:0. Branky a nahrávky: 23. Popek (Vilček), 36. Popek (Smejkal, Vilček), 40. Stankevich (Vacek), 49. Kauschitz (Zajn, Piewak), 58. Piewak (Šindelář) - 4. Bouček (Musílek). Rozhodčí: Plachý. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. Diváci: 45.

Sestava HC Klatovy: Kuneš (Hořký V.) - Rajal, Nejdl, Šlehofer, Mach, Kutil, Šmíd, Bouček, Pericat, Reiniger, Bauer, Klika, Musílek.

STARŠÍ ŽÁCI

HC Plzeň 1929 - HC Klatovy 15:0. Třetiny: 4:0, 5:0, 6:0. Branky a nahrávky: 4. Eret (Pour), 8. Eret (Bednář), 14. Straka (Staněk), 16. Pour (Roubal), 24. Pour (Eret, Bednář), 25. Markov (Šefl), 28. Krystl (Erhart), 35. Roubal (Pour), 39. Erhart (Šefl), 43. Staněk (Erhart), 44. Erhart (Štěpánek), 45. Šefl (Eret), 52. Kvasnička (Eret), 53. Pour (Markov), Bednář), 60. Kvasnička (Rozlivek). Rozhodčí: Kica - Jelínek, Lang. Vyloučení: 2:4 + Truchlý (KLT) 10 min. Diváci: 81.

Sestava HC Klatovy: Vild, (od 56. Ulrich) - Fiala, Vlasák I., Vávra, Krs, Prokop, Koutník, Sulan, Vlasák II., Brtník, Párecký, Kaňák, Belfín, Truchlý, Koranda, Jůda.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Plzeň 1929 - HC Klatovy 9:3. Třetiny: 5:1, 3:1, 1:1. Branky a nahrávky: 2. Lehečka (Staněk), 5. Halounová S. (Halounová A, Pechr), 8. Přikryl (Pechr), 17. Princl (TS), 18. Princl (Pechr), 22. Princl (Přikryl), 28. Přikryl (Princl), 29. Polívka (Staněk), 54. Princl (Přikryl) - 4. Malát (Makrlík), 27. Malát (Toman), 44. Kotrba (Šperl). Rozhodčí: Rovaš - Rovašová. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 65.

Sestava HC Klatovy: Smolík - Šperl, Šibík, Valeček, Makrlík - Ruhsam, Malát, Kuchárik - Fořt, Kotrba, Toman - Lejsková, Bureš.

KRAJSKÁ LIGA 4. TŘÍD

Domažlice - Klatovy 9:27. Třetiny: 4:13, 2:6, 3:8. Branky Klatov: Šmíd 10, Pánek 4, Vlach 4, Kaiser 3, Brtník 2, Pikhart, Špirk, Moravec a Grosskopf. Nahrávky: Brtník 4, Pánek 4, Lorenc 4, Šmíd 3, Kosnar 2, Špirk 2, Kopidlanský, Pikhart a Kaiser.

Tým 1 (Čech - Šmíd, Pánek, Lorenc, Větrovský, Vlach, Brtník, Kosnar): 4:20 (0:8, 1:6, 3:6), střely na branku 37:58, TS 2:1, proměněno 0:0.

Tým 2 (Dědič - Špirk, Moravec, Pikhart, Grosskopf, Kaiser, Kopidlanský): 5:7 (4:5, 1:0, 0:2), střely na branku 24:42, TS: 2:1, proměněno 1:0.

HC Třemošná - HC Klatovy 21:7. Třetiny: 5:1, 9:3, 7:3. Branky Klatov: Šmíd 4, Kaiser, Moravec a Kopidlanský. Nahrávky: Pánek 2, Kosnar.

Tým 1 (Čech - Šmíd, Pánek, Lorenc, Moravec, Brtník, Kosnar): 10:5 (1:1, 5:2, 4:2), střely na branku 45:40, TS 1:3, proměněno 1:1.

Tým 2 (Dědič - Špirk, Větrovský, Vlach, Pikhart, Grosskopf, Kaiser, Kopidlanský): 11:2 (4:0, 4:1, 3:1), střely na branku 38:21, TS: 1:1, proměněno 0:0.

MINIHOKEJ 2. TŘÍDA

HC Klatovy - HC Domažlice 3:9. Třetiny: 0:4, 1:1, 2:4. Branky a nahrávky Klatov: 13. Balák, 27. Jonáš (TS), 36. Kaiser (Jonáš). Rozhodčí: Machačný. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0. Diváci: 45.

HC Klatovy - HC Třemošná 4:2. Třetiny: 0:1, 2:0, 1:2. Branky a nahrávky Klatov: 12. Ruhsam (Prokop), 30. Kaiser (Jonáš). Rozhodčí: Machačný. Diváci: 55. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2.

HC Klatovy - TJ DDM Rokycany 2:12. Třetiny: 0:6, 0:1, 2:5. Branky a nahrávky Klatov: 30. Kaiser (Balák), 31. Krištof (Prokop). Diváci: 65.

Sestava HC Klatovy: Kanta - Jonáš, Balák, Kaiser, Muchna – Bradáč, Cibík, Prokop, Krištof – Mazancová, Ruhsam.