Sedmé prohře HC 2009 Nýrsko v řadě, tentokrát v utkání s HC Tango, nezabránilo ani pět bodů Kajínka. Blýskli se i další hráči, Hrach z HC Autokempf KT opět nastřílel čtyři góly, Barčák z HC Tango vstřelil hattrick.

HC Autokempf KT – AHC Čáp Auto 1:1

Zápas byl velmi vyrovnaný a od začátku utkání byl vidět pěkný rychlý hokej. Oba gólmani měli hodně práce přesto dlouho ani jeden tým nedokázal strážce branek překonat. Až v druhé třetině se po nahrávce Hracha trefil rozjetý Klíma a překonal gólmana AHC Čáp Auto Pericata. Hokejisté obou týmů hráli velmi vyrovnaně a nic si nedarovali, proto některé situace byly na hranici pravidel. Při jedné situaci neudržel své emoce Hosnedl z HC Autokempf a vyfasoval osobní trest za nesportovní chování.Toho využil soupeř a při zmatku v obraně nastřelil puk od modré na branku a brankáři Bečičkovi puk propadl do brány. Ani přes pokračující tlak hostů se však už výsledek nezměnil.

Třetiny: 1:0, 0:0, 0:1. Branky: Klíma – Hrach. Vyloučení: 3:2 + Hosnedl (HC Autokempf) OT. Diváků: 12.

HC Kinetic – HC Vizi Auto 0:10

Kinetic nastoupil netradičně v sobotu a jen o devíti hráčích. V tomto počtu domácí fyzicky nestíhali zkušeným hráčům HC Vizi Auto, kteří se často dostávali do přečíslení. Gólman HC Kinetic Jonáš ale tlaku soupeře statečně odolával a vychytal spoustu šancí. Ke konci zápasu shodili rukavice Belfín z HC Kinetic a Hradecký z HC Vizi Auto, ale pohotový rozhodčí je odtrhl od sebe, takže na boxerskou vložku nedošlo.

Třetiny: 0:3, 0:4, 0:3. Branky, vyloučení, diváci: neuvedeno.

HC Tango – HC 2009 Nýrsko 7:6

Z první třetiny vyšli vítězně domácí, kteří po trefách Kaufnera, Šlehubera a Barčáka vedli nad Nýrskem 3:2. Za hosty se trefili Kajínek s Dykem. Druhá třetina patřila také domácím, kdy Barčák připsal společně s Kaufnerem Tangu další dva góly, za hosty se po nahrávce Kajínka prosadil Hvězda mladší. Třetí třetina začala pro domácí mužstvo nešťastně. Po velkém polevení ve hře a zbytečných faulech, snížil nýrský Míšek na 5:4. S tím se však nesmířil Barčák, který vzápětí svým třetím gólem v utkání zvýšil na 6:4. Hráči Tanga pak nedokázali zastavit rozjetého Kajínka který po samostatné akci snížil. Dalším z úspěšných hráčů byl Gajdušek, který zvýšil na 7:5. Na výsledných 7:6 pak ještě snížil Míšek po nahrávce Kajínka.

Třetiny: 3:2, 3:2, 1:2. Branky: Barčák 3, Kaufner 2, Šlehuber, Gajdušek – Kajínek 2, Míšek 2, Hvězda ml. Vyloučení:7:3. Diváků: 23.

HC Autokempf KT – HC Tomahawks 6:1

Na nováčka soutěže čekal poslední soupeř, HC Autokempf KT. I když hráči HC Autokempf měli v první třetině převahu, stav na konci první dvacetiminutovky byl bezbrankový. Druhá třetina začala velmi svižně, první gól padl při přesilovce pět na tři kdy po střele Koppa dorážel Hrach a Autokempf vedl 1:0. Minutu na to se po nahrávce Adamce opět trefil Hrach a zvýšil na 2:0. Další gól padl až ve třetí minutě třetí třetiny, kdy po nahrávce Adamce prostřelil technickou střelou Vítovec brankáře Tomahawks Lorence. O dvě minuty později Kotlan snížil střelou zpoza hráče. Za dvě minuty opět úřadoval Hrach, který po nahrávce Vítovce získal čtvrtý hattrick v sezoně. Další branky do sítě Tomahawks přidali pak ještě Hosnedl a opět Hrach.

Třetiny: 0:0, 2:0, 4:1. Branky: Hrach 4, Hosnedl, Vítovec – Kotlan. Vyloučení: 2:7. Diváků: 20. ⋌(lh)