Poté co Indiáni přehráli prvoligového soupeře doma 4:1, zvládli také odvetu na jihu Čech. Budějovický Motor šel sice už po minutě a padesáti sekundách do vedení, ale Západočeši ještě do přestávky vyrovnali a ve druhé části, v níž herně dominovali, výsledek otočili. V plzeňské brance se premiérově představil běloruský gólman Dmitrij Milčakov, který do Plzně dorazil z vlasti teprve před pár dny.

ČEZ Motor České Budějovice – HC Škoda Plzeň 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Doktor (Bradley), 56. Endál (Fillman, Šimánek) – 18. D. Kindl (Kracík), 23. Kodýtek, 37. Kracík (Preisinger). Rozhodčí: Pěšina, Pražák – Jindra, Zíka. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1.

České Budějovice: Kváča – Kutlák, Fillman, Kachyňa, Čáp, Vydarený, Plášil – Čermák, Čížek, Endál – Novák, Dančišin, Doležal – Šimánek, Bradley, Babka – Doktor, Škoda, Šulek.

Plzeň: Milčakov – Kvasnička, Allen, J. Kindl, Kaňák, Pulpán, Vráblík – Pour, Němec, Eret – Stach, Kratěna, Indrák – D. Kindl, Kracík, Eberle – Kantner, Preisinger, Kodýtek.