Klatovští hokejisté přitom v aréně na Chodsku vedli poté, co se v čase 4:49 prosadil Matěj Hořejší, jemuž přesně nabíjel Josef Kafoněk, respektive Denis Hozman. Domažlice ovšem ještě do konce první periody zásluhou Milana Wolfa srovnaly. A když na konci šestadvacáté minuty propálil klatovského gólmana Jakuba Valdmana útočník Štěpán Ondřička, domácí rázem vedli.

Třetí třetina pak byla na gólové momenty vůbec tou nejbohatší. Ve 48. minutě vyrovnal po pohledné individuální akci Erik Šimsa, ale Domažličtí odpověděli o dvě minuty později, když třetí branku mužstva přidal David Korecký. Vítěznou trefu výběru ze sousedního okresu pak vstřelil v 58. minutě Rudolf Lagron, další trefa klatovského Erika Šimsa při hře bez brankáře znamenala jen úpravu skóre.

HC Domažlice - HC Klatovy 4:3

Třetiny: 1:1, 1:0, 2:2. Branky a nahrávky: 18. Wolf (Kukačka), 26. Ondřička (Wolf, Lagron), 50. Korecký (Vostracký), 58. Lagron (Ondřička) – 5. Hořejší (Kafoněk, Hozman), 48. Šimsa, 59. Šimsa (Kolář). Rozhodčí: Prokop - Brtník, Raška. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:1. Góly v oslabení: 0:0. Diváci: 45. Aréna: zimní stadion Domažlice. Sestava HC Domažlice: Seliuk (Toman) - Kurek, Kalous, Látal, Němec, Rada, Vostracký, Lagron, Wolf, Černý, Lorenc, Korecký, Kukačka, Decker, Ondřička. Sestava HC Klatovy: Valdman - Šimsa, Kloud, Uhlík, Jiroušek, Kovářík, Hořejší, Míšek, Kafoněk, Škampa, Hozman, Kolář, Smaha, Kalouner.

Kompletní výsledky 26. kola regionální ligy dorostu: HC Rokycany - HC Škoda Plzeň B 0:13, HC Příbram - HC Letci Letňany 6:0, SK Černošice - HC Berounští Medvědi 3:5, HC Smíchov 1913 - HC Buldoci Neratovice 4:3, HC Domažlice - HC Klatovy 4:3, hokejisté HC Strakonice měli volno (odstoupení Milevska).