Jediným týmem, kterému se podařilo vyhrát, byli starší dorostenci, a byla to domácí dvojciferná výhra. Ostatní družstva si tentokrát body nepřipsala. Junioři, starší a mladší žáci se vrátili s prázdnou z ledů soupeřů, mladší dorost a čtvrťáci utrpěli navíc dvouciferný debakl.

LIGA JUNIORŮ

HC Hvězda Praha – HC Klatovy 5:1 – podrobnosti nehlášeny

LIGA STARŠÍHO DOROSTU

HC Klatovy – HC Děčín 10:1 (3:0, 5:0, 2:1). Branky Klatov: Kodýtek 4, Budweiser 2, Soupír, Nauš, Šimandl, Zimmermann.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍHO DOROSTU

HC Milevsko 2010 - HC Klatovy 12:2 (3:1, 2:1, 7:0). Branky Klatov: Hrdlička, Bauer.

ŽÁKOVSKÁ LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ

HC Slavoj Zbraslav - HC Klatovy 4:1 (2:0, 2:0, 0:1). Branka Klatov: Novák.

ŽÁKOVSKÁ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ

HC Slavoj Zbraslav - HC Klatovy 10:1 (3:1, 4:0, 3:0). Branka Klatov: Koranda (Krs, Kaňák). Sestava HC Klatovy: Hozman J. (38. Skořepa) - Koranda, Krs, Kaňák, Vlasák I., Vlasák II., Belfín, Koryťák, Kůra, Mužík, Sulan, Párecký, Vávra, Truchlý, Brtník, Prokop.

KRAJSKÁ LIGA 4. TŘÍD

V utkání 10. kola obdrželi Klatovští na tachovském kluzišti od silného soupeře HC Tachov – Mariánské Lázně B 10 branek, které jim z větší části nadělil domácí hráč Daniel Černý (autor 7 branek). Po prohře v Plzni je to již druhá porážka červenobílého týmu. Navíc v příštím kole Klatováci přivítají na domácím hřišti dalšího silného soupeře, kterým bude celek HC Meteor Třemošná.

HC Tachov – HC Klatovy 10:2 (3:0, 4:0, 3:2). Branky a nahrávky Klatov: 31. Lorencová (Lejsková), 34. Stelzer (Malát). Rozhodčí: Rudaki - Fillinger. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: 25:15. Sestava HC Klatovy: Smolík - Moravec, Kuchárik, Šibík, Makrlík, Valeček, Pánek, Ruhsam - Bauer, Stelzer, Malát - Lejsková, Fořt, Lorencová - Špirk, Kotrba, Toman.

„Soupeř disponuje s deseti hráči do pole, z toho je šest dětí ročníku 2000, což je v mládežnických kategoriích značný rozdíl. My se snažíme hrát na tři pětky s tím, že dáváme šanci každému hráči, aby se něco naučil, a získal tak potřebné návyky pro další léta. Proto v týmu hráli i mladší kluci ročníku 2002. Z toho pak vzešel výsledek utkání v Tachově, kdy nás soupeř přebruslil a jednoznačně zvítězil. Na druhou stranu je nutné zdůraznit, že stejně staří hráči z našeho mužstva nebyli schopni odehrát utkání na sto procent, a to rozhodlo. Máme stále co zlepšovat a nad čím přemýšlet,“ řekl k zápasu klatovský trenér Petr Turhobr.