Sušice doma hostila HC Horažďovice. Hokejisté Malé Vísky nezaváhali ani tentokrát. Z Mariánských Lázní si přivezli další vítězství a s náskokem vedou regionální přebor Tachovska.

STRAKONICKÝ PŘEBOR

TJ Sušice - HC Horažďovice 4:4 (1:0, 2:4, 1:0). Naprosto vyrovnaná první třetina vyšla lépe domácím, kteří šli do vedení ve 2. minutě zásluhou Petra Šaška. I úvod druhé třetiny vyšel lépe Sušici. Ve 25. minutě se trefil František Ryšavý. Ale bojovní hosté rychle srovnali dvěma slepenými góly. Ve 31. minutě poslal Sušici opět do vedení Jarmil Murcko, ale závěr třetiny patřil hostům. A byli to opět Josef Vlček a Lukáš Sosna, kteří se svými góly přičinili o otočení výsledku. Dramatická třetí třetina pak přinesla jen jeden gól v síti hostů, který znamenal vyrovnání na konečných 4:4.

Branky: Šašek, Ryšavý, Murcko, Broža - Vlček 2, Sosna 2. Vyloučení: 9:8, u hostů navíc 10 min. a 5+20 min. Před 50 diváky odřídila zápas domácí trojice rozhodčích Aschenbrenner, Štěrba a Jankovský.

TACHOVSKÝ PŘEBOR

HC Mariánské Lázně - Sokol Malá Víska 3:6 (0:3, 2:1, 1:2). Domácí HC se na tento duel posilnili o několik šikovných juniorů. Malá Víska naopak nastoupila jen s devíti hráči a s cílem zodpovědně bránit a čekat na chybu soupeře. Ta přišla hned při prvním střídání a potrestal ji maloveský David Kotěšovec. Zatímco hostům vycházelo, na co sáhli, domácí se trápili v rozehrávce i zakončení. Ve druhé třetině se ale dostali opět do hry, protože hosté v této části hry hodně slevili ze svého výkonu. I třetí třetina patřila domácím, kteří usilovali o vyrovnání. Zkušení hokejisté Malé Vísky a především výborně hrající obrana v čele s bezchybným Sikou v bráně však žádné komplikace nepřipustila.

Branky Malé Vísky: Kotěšovec 2, Kosohorský 2, Papoušek Jiří. 2.

V dalších zápasech se utkají v neděli 7. února od 18.00 hodin ve Strakonicích Luby s Drahonicemi. Další duely se hrají v sobotu 13. února od 17.30 hodin ve Strakonicích, a to Horažďovice a Radomyšl, v neděli 14. února od 17.30 hodin také ve Strakonicích Strakonice a Sušice a ve Stříbře od 17 hodin HC Stříbro a Malá Víska.