Klatovy měly mužstvu z hlavního města co vracet. Vždyť v prvním vzájemném měření sil na klatovském ledě schytaly debakl 3:9. A ani utkání na ledě týmu z Braníku nezačaly dobře a už v 16. minutě prohrávaly o dva góly.

Jenže na konci první třetiny snížil nejproduktivnější klatovský hokejista Petr Eret a odstartoval dokonalý obrat. Ve druhé periodě totiž Západočeši díky dvěma trefám Jakuba Procházky skóre otočili a devatenáct vteřin před závěrečnou sirénou své vítězství pečetili – to, když se autor prvního klatovského gólu trefil do odkryté svatyně domácího celku.

HC Kobra Praha - SHC Klatovy 2:4

Třetiny: 2:1, 0:2, 0:1. Branky a nahrávky: 15. Petrov (Hrubý), 16. Šteiner (Bříška) – 19. Eret (Procházka, Houdek), 28. Procházka (Eret), 33. Procházka (Kolda), 60. Eret (Procházka, Uhlík). Rozhodčí: Zeliska – Hradil, Maňák. Vyloučení: 6:1 a Kolář (Klatovy) 5 minut + trest do konce utkání. Využití přesilovek: 0:1. HC Kobra Praha: Sochůrek (Iljev) – Šteiner, Ženíšek, Knesl, Pelant, Holý, Ryzák, Duda, Janda – Novák, Bříška, Havrda, Zídek, Petrov, Šťastný, Hrubý, Hlinka, Petrák, Janča, Ksandr. Trenér: Miloslav Šeba. SHC Klatovy: Polívka (Brtník) – Houdek, Sysel, Vajner, Houfek, Kovářík, Walter – Kaiser, Kolář, D. Roubal, Procházka, Michel, Eret, Uhlík, Kuchárik, J. Roubal, Kolda, Tulačka. Trenér: Michal Straka.

TJ Sokol Mochtín (modří) - SK Petřín Plzeň B 0:6.