Luby doma na zimním stadionu v Klatovech hostily Radomyšl a prohrály smolně 2:4. Ve Strakonicích nebyla úspěšná ani Sušice, která prohrála s loňským vítězem tohoto přeboru mužů, HC Katovice 1:4, bez bodů zde zůstalo i družstvo HC Horažďovice. To podlehlo Dioritu Strakonice 5:8.

HC Katovice - TJ Sušice 4:1. Sušičtí hokejisté byli teprve počtvrté na ledě, a tak domácí tým, loňský vítěz strakonického okresu, měl značnou výhodu. Té také využil k zisku dvou bodů, čestný úspěch hostů zaznamenal Petr Korál.

HC Horažďovice - Diorit Strakonice 5:8. První třetinu vyhrál Diorit 2:0, ale ve druhé se rozstříleli i horažďovičtí hokejisté, snížili na 3:4. Vyrovnanou partii rozhodly tři slepené góly v úvodu třetí třetiny, kterými si strakoničtí hráči zajistili první výhru na úvod sezony.

Start VD Luby - Sokol Radomyšl 2:4. Hosté přijeli do Klatov jen s jedenácti hráči, přesto ukázali své kvality. Proti neznámému soupeři začaly Luby útočně, měly z brejkových akcí velké šance na gól, ale přesné zakončení chybělo. Hostům se naopak střelecky dařilo, podržel je navíc i brankář, z Klatov si odvezli cenné dva body. Za domácí Start skóroval v 1. třetině Jiří Musil, ve třetí nastřelil Kamil Pikhart tyč, skóroval již jen Janoušek, a to na body nestačilo. (š)