Hokejisté Sušice oplatili porážku Domažlicím

Sušice - Hokejový okresní přebor mužů Bohemia Lion Cup 2008/2009 měl v neděli na programu utkání třináctého kola Sušice – Domažlice

13.1.2009

Ilustrační fotoFoto: Deník/ Ondrej Dudáš

Domácí hokejisté tentokrát svého soupeře nepodcenili a oplatili mu porážku i s úroky. Výhrou a díky lepšímu skóre se Sušice vyhoupla do čela tabulky.
TJ Sušice – HC Flóra Domažlice 11:1. Brankář hostů Zdeněk Tesař držel čisté konto až do sedmé minuty. Pak ho poprvé prostřelil Petr Lemberger, v 16. minutě stejný hráč zvýšil na 2:0 a skóre první třetiny uzavřel Jarmil Murcko v přesilovce.

I ve druhé třetině měli domácí hokejisté převahu. V soubojích se přitvrdilo, rozhodčí začali více vylučovat, ale branky padaly opět jen do sítě domažlické Flóry. V úvodu třetí třetiny se poprvé gólově prosadili také hosté, když po přihrávce Soukupa překonal domácího gólmana Martina Šlaise Karel Kapitán. To však bylo ze strany hostů všechno. Viditelně jim ubývalo sil, domácí dalšími pěti góly dosáhli na dvouciferné vítězství. Tu vytouženou desítku zaznamenal v 55. minutě Martin Lemberger.

Třetiny: 3:0, 3:0, 5:1. Rozhodčí: Svoboda, Horejš. Vyloučení: 10:10, z toho na 10 minut domácí Ryšavý a hostující Rauch a Krčma. Branky: P. Lemberger, M. Lemberger, M. Vávrů a Zd. Koryťák po 2, Pokorný, Koral, Murcko – Kapitán.

Karel Šot

13.1.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč Obsluha strojů na bělení, barvení, čištění a další úpravu tkanin DĚLNÍK/CE DO PRÁDELNY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: DĚLNÍK/CE DO PRÁDELNY, vyuč., 2 směny, NÁSTUP: IHNED. Pracoviště: Prádelna nojala s.r.o., Petra Bezruče, č.p. 174, 340 22 Nýrsko. Informace: Lada Veselá, +420 606 753 539. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič ostatních speciálních 20 000 Kč Řidiči dopravy nemocných a raněných ŘIDIČ SANITKY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. B, základní znalost práce na PC, NABÍZÍME: příspěvek na stravování. Pracoviště: Dopravní a zdravotní služby horažďovice, s.r.o., Blatenská, č.p. 311, 341 01 Horažďovice. Informace: Anton Šimko, +420 731 100 224. Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 20 000 Kč Pomocní kuchaři POMOCNÝ KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADUJEME: praxe, Kontaktní osoba: Lucie Pavlíková tel.774160364, , e-mail: lucie.kolinova@email.cz, Způsob prvního kontaktu. telefonicky, e-mailem, Zaměstnanecké výhody: ubytování, strava. Pracoviště: Hotel modrava, 341 92 Kašperské Hory. Informace: Lucie Pavlíková, +420 774 160 364. Gastronomie - Gastronomie Barman, výčepní 22 000 Kč Barmani BARMAN/KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Barman/ka v Herna baru v Sušici, Nevyučené zaškolíme, Mzda 22 000 Kč čistého, Kontakt: František Heidler 773 779 918. Pracoviště: František heidler - herna bar sušice, Nádražní, č.p. 341, 342 01 Sušice 1. Informace: František Heidler, +420 773 779 918.

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

Patrizio Stronati na snímku z semifinále fotbalového poháru MOL Cup mezi FK Mladá Boleslav a SFC Opava v Mladé Boleslavi 26. dubna 2017.
15

Myslel jsem, že si ze mě střílí, říká reprezentační nováček o pozvánce

Hokejová Plzeň po obratu slavila třetí výhru v řadě

Od druhé minuty nedělního souboje s Litvínovem sice hokejisté Škody Plzeň prohrávali, ale přesto nakonec slavili doma vítězství 4:1 a v extralize jsou po dvanácti kolech třetí o skóre před Libercem.

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

Klatovy na domácím ledě deklasovaly Kobru Praha

Klatovy – Hokejisté ze západu Čech na domácím ledě neměli s Pražany sebemenší slitování. Svého soupeře rozstříleli vysoko 7:2.

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.