V prvním novoročním utkání přeboru Plzeňského kraje je čekal tamní klub SKP Rokycany.

Skóre utkání otevřeli hned ve 4. minutě utkání domácí brankou Hanzlíka. I hosté se snažili a v 16. minutě nejprve vyrovnal Hanák a minutu poté přidal v přesilové hře Klatov vedoucí branku Martin Vlček. Ve druhé třetině se však projevila stará známá nemoc týmu SKP Klatovy – nedisciplinovanost – a toho využili domácí.

Během druhé třetiny se dostali do vedení zásluhou Koukolíka v 21. minutě a Šimonovského, který skóroval v 29. minutě. V závěrečné třetině se hosté z města pod Černou věží dokázali herně vzchopit a pokusili se alespoň uhrát na ledě Rokycan remízu. To se jim podařilo, jenže na branku si museli fanoušci počkat až do 56. minuty, kdy vyrovnávací branku dal Martin Vlček.

SKP Rokycany - SKP Klatovy 3:3

Třetiny: 1:2, 2:0, 0:1. Branky: 4. Hanzlík (Bořek), 21. P. Koukolík (Cajthaml), 29. Šimonovský (Cajthaml) – 16. Hanák (V. Kochman, M. Kochman), 17. M. Vlček (D. Vlček), 56. M. Vlček (Kořínek, Vítek). Vyloučení: 8:6 (1× 5+20 minut, 1× 20 minut). Rozhodčí: Páník – Černohous, Ruml.

Sestava SKP Klatovy: Přerost – Kopidlanský, Jiříček, Kuželík, Vítek, Novák, Turhobr – Kořínek, Tománek, Smáha – V. Kochman, M. Kochman, Hanák – M. Vlček, D. Vlček, Janoušek.