SKP Rokycany - SKP Klatovy 6:4 (1:2, 3:1, 2:1). „Zápas to byl velice vyrovnaný už od samého začátku. První třetina se nám vydařila. Domácí se sice dostali do vedení v přesilovce, ale my jsme dokázali do konce první části dvěma brankami otočit.

Měli jsme i dobrý vstup do druhé části, zvýšili jsme na 3:1, ale místo toho, abychom kontrolovali hru, zbytečně jsme se hrnuli dopředu a soupeř rychle korigoval výsledek na 2:3 a našich velkých individuálních chyb v obranném pásmu dokázaly Rokycany využít k otočení skóre.

Celou třetí třetinu jsme soupeře tlačili, prakticky 80 % jsme odehráli v jejich pásmu, ale puk do rokycanské branky jsme dotlačit nedokázali. Naopak zkušený soupeř hrál jednoduše, útočil z brejků a zápas dovedl do vítězného konce,“ popsal duel hrající trenér SKP Klatovy Marek Kochman. Branky: Adamec, Král 2, Hanzlík, Opp, Koukolík P. – Kochman V. 2, Rajchl, Tománek.

Ostatní výsledky: Apollo Kaznějov - HC Pubec Plzeň 6:1, Ekonomické stavby Plzeň A - HC Rokycany 4:7, KLH Božkov - SKHP M. Třemošná A 2:4.
Další zápas hrají SKP Klatovy s posledním celkem, HC Pubec Plzeň, dnes v 13 hodin na ZS Plzeň, II. plocha.