Pak se jim do cesty postavila další nepříjemná a neočekávaná překážka, když je pohltila početná marodka, díky níž byly následně odloženy duely s Buldoky z Řisut a v Písku. Teď jsou ovšem hokejisté SHC Klatovy víceméně zdraví a jsou připraveni znovu bojovat o nesmírně důležité druholigové body.

6. kolo druhé ligy (skupina Jih): SHC Klatovy - HC Kobra Praha 3:9.6. kolo druhé ligy (skupina Jih): SHC Klatovy - HC Kobra Praha 3:9.Zdroj: Jindřich Schovanec

Jako první je komplikacích čeká Kobra Praha, která na západ Čech přijede už ve středu večer, aby zde odehrála utkání 34. kola jižní skupiny. Favoritem bitvy jsou jistě hosté. Ne jenom proto, že hráči z pražského Braníku jsou zcela fit a v tabulce mají o 27 bodů více (ale také o tři odehrané zápasy více), ale i proto, že svěřenci klatovského trenéra Michala Straky letos v domácím prostředí proti Kobře ani jednou za dvou pokusů nebodovali.

V šestém kole na začátku října padli 3:9 a o dva měsíce později po tuhém boji 4:6. Jenže každá série jednou končí a fanoušci klatovského klubu doufají a věří, že to bude právě tuto středu. Souboj pátého celku tabulky se třetím začíná na klatovském zimním stadionu v 18 hodin.

Program 34. kola jižní skupiny 2. ligy – středa 18.00: BK Havlíčkův Brod – HC Baník Příbram, HC Stadion Cheb – HC Řisuty, SHC Klatovy – HC Kobra Praha, IHC Králové Písek – HC Tábor.

Klatovští hokejisté (bílé dresy) přivítají Řisuty (hráči v modrém) doma 14. února. V Písku si zahrají o dva týdny dříve.
Je jasno. Hokejisté znají termíny odložených bitev proti Písku a Buldokům