První body za vítězství si připsal nováček, který do ligy naskočil až po Novém roce. Střelecky úspěšný byl Hrach z HC Autokempf Klatovy, který nastřílel HC Tango čtyři góly a v letošní sezoně má již tři hattricky.

AHC Čáp Auto – HC Vizi Auto 2:5

První třetina byla vyrovnaná. V 5. minutě se dostal k puku Kohout z Čáp Auto, nahrál Soběhartovi, a ten otevřel skóre zápasu. Ve 13. minutě po závaru vyrovnal P. Pelíšek. Za minutu už to bylo 2:1 pro domácí po Motlíkově střele. Ale za necelou minutu už bylo znovu vyrovnáno, když v poslední sekundě první třetiny střílel Křepel. Ve druhé třetině byli lepší hosté a otočili stav utkání brankou Hradeckého na 2:3. Ve třetí části hry se domácí snažili vyrovnat, hráli otevřeně a riskantně, a tak přišel trest v podobě dvou gólů hostů v rozmezí dvou minut. Do konce utkání už další gól nepadl a hráči HC Vizi Auto se mohli radovat ze čtrnáctého vyhraného zápasu v sezoně.

Třetiny: 2:2, 0:1, 0:2. Branky a nahrávky: Pelíšek P., Motlík (Eiben) – Soběhart M. 2, Kohout, Hradecký, Křepel (Kohout, Hradecký, Soběhart L., Pasker). Vyloučení: 3:1. Diváků: 15.

HC 2009 Nýrsko – HC Tomahawks 3:4

První třetina byla hodně vyrovnaná a gól v ní nepadl. Nejproduktivnější hráč HC Tomahawks M. Pytel dal o sobě vědět až ve druhé třetině, kdy po nahrávce Šváry překonal nýrského Valentu. Domácí na to odpověděli o čtyři minuty později po samostatné akci Kajínka. Za třicet sekund však opět úřadoval Pytel, který nahrával Lorencovi, a ten se nemýlil. Pak se hra zklidnila, veškeré šance pochytali oba výborně chytající gólmani. Až v závěru třetí třetiny se trefil hostující Pytel. Hráči Nýrska si následně vytvořili tlak, který vyústil góly Tomaky a Kajínka, a stav byl 3:3. Dvě minuty před koncem utkání se prosadil houževnatý Pytel, který po samostatné akci prostřelil nýrského Valentu, a zajistil tak nováčkovi ligy první body.

Třetiny: 0:0, 1:2, 2:2. Branky a nahrávky: Kajínek 2, Tomaka (Kajínek) – Pytel 3, Lorenc (Pytel, Švára, Kotlán. Vyloučení: 1:2. Diváků: 13.

HC Autokempf Klatovy – HC Tango 9:1

Již po 43 sekundách se prosadil střelou od modré kapitán Autokempfu Kopp. Hráče Tanga rychlý gól překvapil, ale v 6. minutě po puku odraženém od mantinelu vyrovnal Burcal. O tři minuty později se před brankou Tanga ve skrumáži nejlépe zorientoval Hosnedl a bekhendem překonal Podhradského. Do konce třetiny se ještě stačil trefit Hrach. Ten se ve druhé třetině rozstřílel, když skóroval čtyřikrát za sebou. V druhé části hry se ještě trefil Lerach, který zvyšoval na 8:1 pro Autokempf. Ve třetí třetině padl jediný gól, na konečných 9:1 upravil Kurc.

Třetiny: 3:1, 5:0, 1:0. Branky a nahrávky: Hrach 4, Kopp, Lerach, Kurc, Hosnedl, Klíma (Kopp 2, Lerach, Kurc, Lincmajer 2,Vítovec, Adamec) – Burcal. Vyloučení: 0:2. Diváků: 11.