Na tabulkově druhý tým skupiny Střed, HC Chrudim, nenašli Klatované, kteří byli před utkáním na šestém místě v tabulce skupiny Západ, recept a soupeř tak odjížděl z Klatov s tříbrankovým rozdílem.

SHC Klatovy – HC Chrudim 1:4. Hosté sice vstřelili úvodní gól, ale domácí s nimi dlouho drželi krok. Do konce první třetiny se Klatovanům podařilo vyrovnat, pak ale přišla druhá branka, následovalo velké množství osobních střetů, které vyvrcholily v závěrečné třetině 10+20+25minutovým trestem pro domácího Hobla.

„První dvě třetiny hodnotím jako velmi zdařilé, třetí se mi nechce hodnotit vůbec. V některých pozicích jsme neměli razantní střelu a celkově gólů dáváme málo,“ uvedl po utkání trenér klatovských druholigových hokejistů Zdeněk Tománek.

Třetiny: 1:1, 0:1, 0:2.

Branky: 12. Klaus (Kepl) – 11. Radina (Pospíšil), 37. Žák, 48. Horák (Žák), 55. Kuvol (Mainer, Zadina).

Vyloučení: 6 (+10+20+25 Hobl):7 (+10 Stavenský). Využití: 1:1. V oslabení: 1:1.

Rozhodčí: Svoboda – Brejcha, Černý. Diváků: 744.

Sestava SHC Klatovy: Štelmach (připraven byl Tvrdík) – Kalafut, Černý, Klaus, Kreuzman, Kuna, Horník (připraven byl Mužík) – Hobl, Straka, Holý – Geltner, Kepl, Kuželík – Holub, Maxa, Čuban – Ceperko, Dvořák, Heřmánek (40. Setikovský).