„Hokej je především jedna velká zábava, je to kolektivní sport a být součástí týmu je skvělý pocit. Děti se naučí bruslit, získají vytrvalost, sílu, rychlost, koordinaci, ale najdou si i nové kamarády a zažijí spoustu zábavy i radosti," zve zájemce předseda oddílu ledního hokeje HC Vlci Sušice Petr Mařík.

Týden hokeje (HC Vlci Sušice), 22. listopadu 2022.Týden hokeje (HC Vlci Sušice), 22. listopadu 2022.Zdroj: HC Vlci Sušice / flickr Pojď hrát hokej

V agilním klubu se zaměřují na školičku bruslení pro děti ve věku od čtyř let, letní přípravu formou her s využitím nejmodernějších sportovních pomůcek, ale také všestranný pohybový rozvoj dětí formou účasti na více sportovních turnajích s okolními oddíly. V Sušici také zapůjčují hokejovou výstroj pro nejmenší a zajišťují kvalitní hokejové tréninky za přijatelnou cenu.

Více informací dostanete u Simony Liškové na telefonním čísle 728 839 717 (liskovasimone@centrum.cz), u Petra Maříka (mobilní kontakt 603 223 653, marik.sou@seznam.cz) i na webových stránkách www.hokejsusice.cz.

Týden hokeje (HC Vlci Sušice), 22. listopadu 2022.
OBRAZEM: Do Sušice přišlo jedenáct budoucích hvězd českého hokeje, podívejte se