AHC Gladiators – HC Čápi 12:0 nedohráno

Třetiny: 5:0, 5:0, 2:0*. Branky a nahrávky: 5. Václavovic (Benda), 7. D. Krásný (Václavovic), 8. Benda (Václavovic), 12. Kouba (Šimek), 13. Kouba (O. Krásný), 16. Benda, 20. Šimek (Pártl), 23. D. Krásný (Václavovic), 26. Benda (Václavovic), 26. Jonáš, 32. Benda, 33. Šimek (Pártl). Rozhodčí: Rubáš, Schmiedt. Vyloučení: 3:4. Využití přesilových her: 2:0. Góly v oslabení: 1:0. Střely na branku: 41:6. Diváci: 15. Sestava AHC Gladiators: Kisling – Kouba, D. Krásný, Benda, Šimek, Václavovic, P. Král, O. Krásný, Pártl, Jonáš, Vladař. Sestava HC Čápi: Homolka – Peksa, Jindra, Jandík, Moravčík, Karásek, Uhlík, Matějka, Bauer.

V tomto zápase splnili Gladiátoři roli papírového favorita do posledního puntíku. Od úvodního vhazování kontrolovali hru a od páté minuty odstartovali gólostroj, který se nakonec zastavil na čísle dvanáct. Utkání pak bylo v čase 36:58 předčasně ukončeno pro zranění hráče Čápů Josefa Jandíka. Kromě konečného výsledku stojí za zmínku ještě řádění dvou členů vítězného celku. Jan Benda vstřelil čtyři branky a přidal jednu asistenci, jeho spoluhráč David Václavovic zaznamenal rovněž pět kanadských bodů (1+4).

Autoři: Martin Karlík, Martin Mangl

Hokejisté TJ Start Luby (na archivním snímku hráči v tmavých dresech) porazili ve třetím kole krajské soutěže domácí Holýšov 8:5.