Malá Víska B – AHC Gladiators 1:10

Třetiny: 0:3, 1:2, 0:5. Branky a nahrávky: 20. Holík (Kosohorský, Voráček) – 2. D. Krásný (Benda), 5. Benda (Jonáš), 10. Benda (O. Krásný), 25. Marek (Pártl), 26. Václavovic (Benda), 33. Marek (Benda), 36. Benda (Václavovic), 39. Benda (Marek, P. Král), 45. Benda (D. Krásný), 45. Jonáš (Václavovic, D. Krásný). Rozhodčí: Schmiedt, Mach. Vyloučení: 4:1. Využití přesilových her: 0:0. Góly v oslabení: 0:0. Střely na branku: 26:34. Diváci: 15. Aréna: zimní stadion Klatovy. Sestava Malé Vísky B: Sika – Voráček, Valvoda, Kosohorský, Semeník, Holík, Pivoňka, Fait. Sestava AHC Gladiators: Kisling – Kouba, Jonáš, Václavovic, O. Krásný, D. Krásný, Benda, Marek, Pártl, P. Král.

Vstup do zápasu vyšel gladiátořímu favoritovi parádně, už ve druhé minutě otevřel skóre zápasu kanonýr Dan Krásný. Další gól přidal o tři minuty později z dorážky Benda. Pak se osmělila i Malá Víska B, ale Kislinga výrazněji neohrozila. A tak se v desáté minutě připomněl znovu Benda. Ve dvacáté minutě prostřelil Kislinga Holík a vykřesal pro Vísku naději, avšak její naděje utnuly dva slepené góly Marka a Václavovice. Třetí třetina byla jasně v režii Gladiátorů - třikrát se prosadil Benda, po jedné brance pak přidali Marek a Jonáš.

Lední hokej, ilustrační snímek.
ŠLAH: Hokejisté Vizi nasázeli Indiánům osm kousků, Tango porazilo Nýrsko

AHC Dynamo – HC Čápi 5:0

Třetiny: 1:0, 2:0, 2:0. Branky a nahrávky: 13. Hejduk (Bohuslav, Mach), 19. Horák (Janouškovec, Václavovic), 25. Horák (Pitel), 36. Pitel (Mach), 40. Ferus (Pitel, Mach). Rozhodčí: Schmiedt, Ji. Brtník. Vyloučení: 1:5. Využití přesilových her: 2:0. Střely: 47:11. Diváci: 12. Aréna: zimní stadion Klatovy. Sestava AHC Dynamo: Štefl – Koutník, Václavovic, Bohuslav, Horák, Hejduk, Bauer, Ferus, Pitel, Janouškovec, Mach. Sestava HC Čápi: Homolka – Farný, M. Toman, Moravčík, Karásek, D. Toman, Plánička, Novák, Bauer, Matějka, Uhlík, Křepel.

Tento zápas byl jasně v režii Dynama, které ovšem naráželo na famózně chytajícího Homolku, jenž v brance předváděl neskutečné zákroky. Poprvé kapituloval ve třinácté minutě, kdy ho prostřelil Hejduk. Dynamo bylo nadále jasně lepší, ale Homolka se překonával a v prostřední periodě nestačil jen na dva pokusy Horáka. Třetí třetina byla opět soubojem Dynama s Homolkou, který sice dvakrát inkasoval, a to z hole Pitla a Feruse, ale i v této pasáži hry podal skvělý výkon, a celkem si připsal dvaačtyřicet zákroků.

Autoři: Martin Karlík, Martin Mangl

Hokejisté TJ Start Luby (na archivním snímku hráči v bílých dresech z předkola play-off proti Klabavě) prohráli s Chotíkovem 2:7.