Malá Víska –
HC K Plzeň 4:5

Malá Víska kvůli velké marodce nastoupila jen s devíti hráči, navíc se jí ve druhé třetině zranil David Kotěšovec. Zlomil si malíček a do třetí třetiny už nenastoupil. Přesto se domácí dostali ve druhé třetině až do vedení 4:1. Hosté však měli mladší tým a Malé Vísce brzy začaly docházet síly. Ve třetí třetině se na domácích „vyřádil" rozhodčí – prakticky celou ji odehráli v oslabení, a to několikrát i tři na pět. Hosté, kteří všechny góly dali v přesilovce, skóre otočili a odvezli si z klatovského ledu výhru.

Třetiny: 3:1, 1:1, 0:3. Branky Malé Vísky: K. Kuželík 2, Kosohorský, Hanák.

Sestava Malé Vísky: Sika – Kopidlanský, Papoušek Jiří, Papoušek Jaroslav, Chalupa, Kotěšovec, Kosohorský, Hanák, K. Kuželík, Zýka.

Oba víkendové zápasy Malé Vísky byly kvůli její marodce odloženy. Maloveští by měli hrát až o tomto víkendu na klatovském zimním stadionu s Tachovem.