TJ Malá Víska – HC Tachov 2:1

Malá Víska v Tachově prohrála kontumačně, protože pro marodku a již pro druhý odložený zápas nenašla pro vzájemný zápas termín.

Domácí se sešli pouze v v počtu deseti hráčů a jeden gólman, hosté však také přijeli v neúplné sestavě. Do branky Malé Vísky se postavil Pericat.

Od úvodního buly se hrál útočný hokej na obě strany. Obě mužstva měla šance, ale ani na jedné straně je nikdo neproměnil. Hosté měli v 5. minutě početní převahu, ale nevyužili ji. V 9. minutě hráli přesilovku Maloveští, ale také jí nedokázali využít. Až dvě minuty před koncem první třetiny po přihrávce Rašky otevřel skóre domácí K. Kuželík 1:0 a tímto výsledkem skončila i první část hry.

Ve druhé třetině byl k vidění opět útočný hokej na obě strany. Oba týmy hrály ze zajištěné obrany, přes kterou se útočníci špatně dostávali. Ve 23. minutě byl za hákování vyloučen domácí Kořínek a vhazovalo se v obranném pásmu Malé Vísky. Po buly puk poskakoval a hosté se k němu se štěstím dostali dříve. Rozehráli na obránce, a ten střelou od modré překonal Pericata a vyrovnal.

V třetí třetině oba týmy tlačily, ale brankáři byli vždy připravení a podrželi svůj tým. Pět minut před poslední sirénou přihrával ve středním pásmu domácí Kořínek Papouškovi, a ten střelou od červené překonal hostujícího gólmana. Hosté se snažili vyvinout tlak, ale domácí je pokrývali už od středního pásma a k ničemu závažnějšímu je již nepustili.

Třetiny: 1:0, 0:1, 1:0. Branky a a nahrávky Malé Vísky: Kuželík(Rašek), Papoušek Jiří(Kořínek)

Sestava Malé Vísky: Pericat, Rašek, Kuželík Kamil, Papoušek Jaroslav, Kopidlanský, Král Pavel, Kořínek, Kosohorský, Král Hynek, Papoušek Jiří, Šimsa.

Malá Víska v neděli hostí od 18 hodin SK Z Bor.