Sehrály dva zápasy, doma s Českým Krumlovem a venku s Milevskem. Na klatovském zimním stadionu se představili v přátelských utkáních nejmladší domácí hokejisté – prvňáci a druháci.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ

HC Klatovy – HC Český Krumlov 1:4. Třetiny: 0:2, 0:2, 1:0. Branky a nahrávky: 57. Brtník Jan (Kuchárik, Malát) – 3. Klíma, 9. Klíma (Korytar), 26. Fučík (Bouchal), 30. Fučík Rozhodčí: Jindra – Nejdl, Kosnar. Vyloučení: 8:9.

Sestava HC Klatovy: Čech, Brtník Jiří – Valeček, Procházka, Kaiser, Lejsková, Moravec, Koranda, Brtník Jan, Malát, Kuchárik, Toman, Kotrba, Větrovský, Grosskopf, Pikhart, Makrlík, Šibík.

HC Milevsko – HC Klatovy 1:4. Třetiny: 0:2, 0:2, 1:0. Branky a nahrávky: 49. Petřík (Bouška) – 8. Kopidlanský (Procházka), 10. Větrovský (Šibík), 25. Větrovský (Šibík), 30. Toman (Větrovský). Rozhodčí: Schlixbier – Čáp. Vyloučení: 6:9. Využití: 0:1.

Sestava HC Klatovy: Čech, Brtník Jiří – Valeček, Procházka, Moravec, Koranda, Kaiser, Kotrba, Brtník Jan, Malát, Kopidlanský, Větrovský, Toman, Šibík, Grosskopf, Makrlík, Pikhart.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ

HC Klatovy – HC Český Krumlov 4:5. Třetiny: 2:0, 0:4, 2:1. Branky a nahrávky Klatov: 2. Kaiser (Kosnar), 13. Prokop (Kosnar, Kaiser), 49. Hrach (Hlavatý), 57. Hrach (Kosnar). Rozhodčí: Nejdl, Jindra. Vyloučení: 6:5. Diváci: 55.

Sestava HC Klatovy: Raboch – Krsová, Jonáš, Vopalecký, Vacík, Bradáč, Balák, Hlavatý, Turhobr, Hrach, Kosnar, Kaiser, Prokop, Muchna, Mazancová, Ferus, Lukeš.

HC Milevsko – HC Klatovy 4:5. Třetiny: 0:4, 2:0, 2:1. Branky a nahrávky Klatov: 1. Kosnar (Kaiser), 6. Prokop (Kosnar), 16. Turhobr (Hrach), 18. Kaiser (Kosnar), 58. Kosnar (Kaiser). Vyloučení: 2:14.

Sestava HC Klatovy: Raboch – Krsová, Jonáš, Vopalecký, Vacík, Bradáč, Balák – Hlavatý, Turhobr, Hrach, Kosnar, Kaiser, Prokop, Muchna, Mazancová, Ferus, Lukeš.

MINIHOKEJ 2. TŘÍD

Turnaj

HC Klatovy – HC Sparta Praha A 1:22

HC Klatovy – HC Sparta Praha B 4:6

HC Klatovy – HC Českobudějovičtí Lvi 4:7

Sestava HC Klatovy: Roubíček – Bernard, Kocek, Křepel, Vestfál, Smaha M., Denk, Bradáč, Fukal, Hozman, Král, Lorenc, Strnad L.

MINIHOKEJ 1. TŘÍD

Přátelské utkání

HC Klatovy – HC Domažlice 5:7. Sestava HC Klatovy: Roubíček – Fukalová, Tománek, Tománková, Stegner, Šmíd, Hozman, Kalouner, Lavička, Strnad Z., Šimsa, Kosnar, Ticháček.