Junioři prohráli ve Vimperku nejtěsnějším rozdílem. Na stejném ledě se naopak dařilo klatovskému dorostu. Starší a mladší žáci absolvovali dvojzápasy s Milevskem a s Lužnicí. Oba klatovské týmy si připsaly plný počet bodů, i když mladší žáci v zápase s Milevskem po kontumaci bez boje. V týmu starších žáků si odbyl úspěšnou premiéru Daniel Kaiser.

O body bojovaly i nejmladší klatovské hokejové naděje. Čtvrťáci stejně jako druháci úspěšní nebyli, třeťákům se podařilo jeden ze dvou duelů vyhrát.

KRAJSKÁ LIGA JUNIORŮ

HC Vimperk – HC Klatovy 1:0. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:0.

Sestava HC Klatovy: Lavička – Černý, Hošek, Martykán, Mach, Havlík, Pech, Nekola, Kodýtek, Šimůnek, Kosnar, Zdrha, Šmíd, Reiniger.

„Sice jsme byli o trošku lepší, ale domácí na nás dobře hráli z obrany na hranici tvrdosti. Velice dobře jim také zachytal gólman. Byl to zatím pro nás nejtěžší zápas sezony, soupeř byl hodně kvalitní a vydařil se mu zápas," uvedl k utkání klatovský trenér Antonín Mařík.

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU

HC Vimperk – HC Klatovy 3:5. Třetiny: 0:2, 1:3, 2:0. Branky a nahrávky Klatov: 2. Šefl (Prokop), 11. Vávra (Krs), 24. Truchlý (Vávra), 36. Krs (Vávra,Vlasák II.), 38. Brtník

Sestava HC Klatovy: Smolík (32. Ulrich) – Vávra, Truchlý, Krs, Novák, Vlasák II., Prokop, Fořt, Šefl, Vlasák I., Brtník, Jůda, Koranda, Koutník, Šperl, Sulan.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ

HC Klatovy – HC Milevsko 5:2. Třetiny: 0:0, 4:1, 1:1. Branky a nahrávky Klatov: 26. Kuchárik (Malát), 28. Kuchárik (Malát), 31. Moravec (Malát, Kuchárik), 37. Brtník Jan (Malát), 48. Valeček. Rozhodčí: Peksa, Hrdlička, Kosnar Václav. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. Diváci: 40. Střely na branku: 40:16.

Sestava HC Klatovy: Čech, Brtník Jiří – Moravec, Kaiser Ondřej, Lejsková, Kotrba, Valeček, Procházka, Toman, Malát, Kuchárik, Větrovský, Vlach, Lorencová, Brtník, Šibík, Kopidlanský, Kaiser Daniel.

HC Lužnice – HC Klatovy 2:5. Třetiny: 0:1, 1:3, 1:1. Branky a nahrávky Klatov: 14. Kotrba, 23. Kopidlanský (Vlach), 26. Kaiser (Větrovský), 32. Malát (Kuchárik), 57. Malát (Kaiser). Rozhodčí: Dědek, Ondřej. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. Diváci: 60. Střely na branku: 31:34.

Sestava HC Klatovy: Čech, Brtník Jiří – Moravec, Kotrba, Šibík, Kaiser, Valeček, Procházka, Toman, Malát, Kuchárik, Větrovský, Vlach, Lorencová, Grosskopf, Brtník Jan, Kopidlanský, Pikhart.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ

HC Klatovy – HC Milevsko 5:0 kontumačně.

HC Lužnice – HC Klatovy 3:13. Třetiny: 1:5, 2:4, 0:4. Branky a nahrávky Klatov: 6. Vacík (Turhobr), 7. Vopalecký (Kaiser), 10. Turhobr (Kosnar), 15. Kaiser, 17. Kosnar, 24. Turhobr (Jonáš), 25. Kaiser (Turhobr), 25. Krsová, 36. Kosnar (Mazancová), 42. Kaiser (Kosnar), 43. Kaiser, 49. Turhobr, 56. Turhobr (Kaiser). Vyloučení: 5:3. Diváci: 55.

Sestava HC Klatovy: Raboch – Krsová, Jonáš, Vopalecký, Balák, Kosnar, Turhobr, Kaiser, Muchna, Mazancová, Prokop, Vacík.

KRAJSKÁ LIGA PŘÍPRAVEK

HC Klatovy – HC Škoda Plzeň 4:33. Třetiny: 2:15, 1:8, 1:10.

Levá strana hřiště (Bouberle – Kovařič, Jílek, Pikhart, Kollross, Mareš, Jandoš): 2:14 (1:6, 1:5, 0:3). Branky Klatov: Pikhart, Mareš. Vyloučení: 1:0.Rozhodčí: Lincmajer.

Pravá strana hřiště (Pavlík, Uhlík, Krištof, Rendl, Krýsl, Ruhsam): 2:19 (1:9, 0:3, 1:7). Branky Klatov: Krýsl, Krištof. Rozhodčí: Kosnar.

HC Klatovy – TJ DDM Rokycany 3:24. Třetiny: 1:12, 1:6, 1:6.

Levá strana hřiště (Svoboda – HC Plzeň – Pavlík, Uhlík, Krištof, Rendl, Krýsl, Ruhsam): 3:13 (1:4, 1:5, 1:4). Branky Klatov: Uhlík 2, Pavlík. Rozhodčí: Lincmajer.

Pravá strana hřiště (Bouberle – Kovařič, Jílek, Pikhart, Kollross, Mareš, Jandoš): 0:11 (0:8, 0:1, 0:2). Rozhodčí: Kosnar.

MINIHOKEJ 3. TŘÍD

HC Domažlice – HC Klatovy 15:20.

Tým 1: 4:11. Branky Klatov: Grosskopf 4, Jiříček 3, Kubový 3, Kalivoda

Tým 2: 11:9. Branky Klatov: Křepel 4, Kasík 2, Patarák, Uldrych, Hanzlík.

HC Třemošná – HC Klatovy 40:5.

Tým 1: 16:2. Branky Klatov: Kubový, Křepel.

Tým 2: 24:3. Branky Klatov: Hanzlík 3.

Sestava HC Klatovy: Tým 1: Vlasák – Jiříček, Babinec, Kubový, Grosskopf, Kalivoda, Kloud. Tým 2: Pejsar – Křepel, Kocek, Kasík, Hanzlík, Lavička, Uldrych, Patarák, Brunnerová.

MINIHOKEJ 2. TŘÍD

HC Wolves Plzeň – HC Klatovy A 8:2. Branky Klatov: Bernard, Denk.

Sestava HC Klatovy A: Roubíček – Smaha T, Denk, Fukal, Bradáč, Vestfál, Strnad Z., Bernard, Kalouner.

HC Wolves Plzeň – HC Klatovy B 13:3. Branky Klatov: Tománek 3.

Sestava HC Klatovy B: Šimsa – Tománek, Plášek, Král, Ticháček, Stegner, Kaňák, Šmíd, Strnad L.

„Vzhledem k tomu, že jsme na zápas odjeli s týmem, který byl doplněn ročníky 2008, tak si myslím, že výsledek je solidní," uvedl klatovský trenér Tomáš Smaha.