Výsledky semifinalových odvet:

HC Horažďovice – HC Katovice 6:8 (3:2, 2:3, 1:3; branky Horažďovic: Hrubý 2, Jílek, Knetl, Sosna L., Finger).

První semifinálový duel vyhrály Katovice 6:3, a tak Horažďovičtí potřebovali nutně vyhrát. Vyrovnaný zápas rozhodl začátek třetí třetiny, ve kterém hosté vsítili dva góly a dvoubrankový rozdíl drželi až do předposlední minuty. V té vstřelil horažďovický Finger kontaktní gól. O vyrovnání se domácí ještě pokusili hrou bez brankáře, ale nevyšlo jim to. Naopak obdrželi branku do prázdné klece a zahrají si jen o 3. místo.

TJ Sokol Drahonice – TJ Start Luby 10:2 (3:1, 3:1, 4:0; branky Lub: Topinka, Jindra L.).

Odveta z minulého týdne, kdy na zimním stadionu v Klatovech podlehly Lubům 6:8, se Drahonicím povedla dokonale, a tak podle pravidel soutěže musely při remíze 1:1 na zápasy rozhodnout o postupujícím nájezdy. V těch byli lubští hokejisté výrazně úspěšnější a vyhráli je 3:1. Úspěšnými střelci Lub v nájezdech byli Spurný, Straka a Hájek. Domácí proměnili jen jeden nájezd, ostatní jejich střelce vychytal lubský gólman Lavička.

V neděli 8. dubna se na zimním stadionu ve Strakonicích hrají poslední dva zápasy strakonického přeboru, sezony 2017/2018. Od 16.45 hodin se ve finále střetnou Katovice s Luby a od 19 hodin se hraje zápas o třetí místo mezi Horažďovicemi a Drahonicemi.