Doma porazili Most a stejným výsledkem vyhráli i v Praze.

Klatovští hokejisté tak úspěšně vykročili za svým cílem – obsadit celkové druhé místo v tabulce ligy juniorů. Mladíkům v klatovském drese chybí do konce soutěže odehrát už jen pět utkání. Dvě odehrají o tomto víkendu. V pátek od 17.30 hodin hostí pražskou Kobru, v neděli zajíždějí na led svých pronásledovatelů Letňan.

O mistrovské body bojovaly i další mládežnické hokejové týmy HC Klatovy. Juniorské béčko dostalo doma od Českého Krumlova desítku, starší a mladší žáci měli hodně nabitý program, oba týmy sehrály po dvou zápasech. Starší žáci si tentokrát žádnou výhru nepřipsali, mladší byli úspěšní na padesát procent.

Na led vyrazili i klatovští třeťáci, kteří byli úspěšní v zápase s Rokycany, ale na Třemošnou už nestačili.

Klatovský dorost se těšil a připravoval na domácí duel s Lužnicí, ale ten byl nakonec pro velkou marodku v klatovském týmu odložen.

LIGA JUNIORŮ

HC Klatovy – HC Most 6:4. Třetiny: 3:2, 3:0, 0:2. Branky a nahrávky: 3. Pitel (Hájek), 5. Nauš (Soupír), 7. Krch (Linhart, Hájek), 28. Šrámek (Kodýtek), 33. Krch (Javornický, Sedláček), 39. Nauš (Kodýtek, Rajal) – 12. Čechura (Skvortsov), 20. Mužík (Mašek, Plichta), 41. Čechura (Skvortsov, Sukharev), 49. Skvortsov (Mužík, Brettschneider). Rozhodčí: Kostourek – Gerát, Schopf. Vyloučení: 9:9 + navíc hostující Mašek a Konvalinka 10 minut NESP a Čechura do konce utkání za NESP.

Sestava HC Klatovy: Maruš – Mach, Rajal, Leško, Fojt, Herr, Nejdl, Linhart, Nauš V., Kodýtek, Slavík, Pitel, Hájek, Krch, Soupír, Sedláček, Javornický, Bouček, Šrámek.

Hvězda Praha – HC Klatovy 4:6. Třetiny: 1:3, 2:1, 1:2. Branky a nahrávky: 18. Schütz (Zasidkovych), 24. Pečenka (Vrábel, Josefus), 31. Němec (Pavlíček), 48. Josefus (Vladyka) – 17. Nauš (Kodýtek), 19. Pitel (Kodýtek, Linhart), 20. Krch (Bouček), 38. Javornický (Blumentrit), 44. Blumentrit (Nauš, Mrázek), 50. Mrázek (Blumentrit). Rozhodčí: Battěk – Charvát, Matůška. Vyloučení: 9:9. Diváci: 38.

Sestava HC Klatovy: Maruš (Smejkal) – Mrázek, Rajal, Blumentrit, Leško, Fojt, Herr, Kodýtek, Nauš V., Javornický, Slavík, Sedláček, Krch, Pitel, Linhart, Farný, Bouček.

KRAJSKÁ LIGA JUNIORŮ

HC Klatovy – HC Slavoj Český Krumlov 4:10. Třetiny: 2:2, 1:5, 1:3. Branky a nahrávky Klatov: 7. Musílek (Babka), 8. Mach (Babka, Kosnar), 23. Kosnar (Babka), 48. Šrámek (Babka). Vyloučení: 2:1. Diváci: 21.

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU

HC Klatovy – HC Lužnice – nehráno pro velkou marodku domácího týmu.

ŽÁKOVSKÁ LIGA

STARŠÍ ŽÁCI

HC České Budějovice – HC Klatovy 5:4. Třetiny: 2:1, 2:1, 1:2. Branky a nahrávky Klatov: 5. Vávra D., 33. Jůda (Koranda), 41. Krs (Vávra D.), 56. Jůda (Prokop). Rozhodčí: Svoboda – Mykhaylyshyn. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 70.

HC Lužnice – HC Klatovy 8:6. Třetiny: 3:2, 3:0, 2:4. Branky a nahrávky Klatov: 13. Kaňák (Krs), 19. Vávra (Krs, Čada F.), 45. Čada F. (Krs), 54. Čada F. (Vávra, Truchlý), 59. Kaňák (Prokop), 60. Kaňák (Vávra). Rozhodčí: Malecha – Studnař. Vyloučení: 4:5, navíc Prokop (KLT) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC České Budějovice – HC Klatovy 3:8. Třetiny: 1:4, 1:2, 1:2. Branky a nahrávky Klatov: 1. Malát (Šmíd), 3. Malát (Šmíd), 6. Šmíd (Malát), 18. Malát (Šmíd), 21. Kuchárik (Malát), 23. Malát (Šmíd), 48. Šmíd (Valeček), 53. Kuchárik (Malát). Vyloučení: 5:7. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 70. Střely na branku: 22:25.

HC Lužnice – HC Klatovy 9:2. Třetiny: 3:0, 1:1, 5:1. Branky a nahrávky Klatov: 31. Kuchárik (Malát), 51. Malát (Šmíd). Vyloučení: 6:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 29:28.

MINIHOKEJ 3. TŘÍD

TJ DDM Rokycany – HC Klatovy 3:17. Třetiny: neuvedeny. Tým 1 – 2:7; branky za Klatovy: Kosnar 4, Jonáš 2, Balák. Tým 2 – 1:10; branky za Klatovy: Ferus 3, Mazancová 2, Lukeš 2, Kunca, Ruhsam, Muchna.

HC Klatovy – HC Meteor Třemošná 6:20. Třetiny: neuvedeny. Tým 1 – 3:10, branky za Klatovy: Kosnar 2, Prokop. Tým 2 – 3:10, branky za Klatovy: Lukeš 2, Ferus.