HC Buldoci Stříbro – HC Bidlo Malá Víska 8:2 (4:2, 2:0, 2:0; branky a nahrávky hostů: Papoušek Jaroslav (Nauš), Zýka (Kotěšovec)).

Bidlu se zápas ve Stříbře vůbec nevydařil. Na malém hřišti upraveném dle nových pravidel mělo problémy s ofsajdy a vyhazováním puků z vlastního pásma, z čehož domácí těžili.

HC Bidlo Malá Víska – HC Tachov 2:2 (2:1, 0:1, 0:0; branky a nahrávky domácích: Kotěšovec (Kuželík), Hanák (Kuželík)).

Hosté se ujali vedení hned v první minutě utkání. Bidlo ale rychle odpovědělo, když ve 4. minutě srovnal po přihrávce Kuželíka Kotěšovec. Obě mužstva měla v první třetině šance, ale gól dalo jen Bidlo. V 7. minutě našel v přesilovce před brankou Kuželík Hanáka, a ten poslal domácí do vedení.

Druhá třetina vyšla lépe hostům. Ve 25. minutě srovnali v přesilové hře na 2:2. Ve třetí třetině měli nad střelci navrch oba gólmani, kteří už nedovolili žádný gól.

Sokol Horní Lukavice – HC Bidlo Malá Víska 5:0 – kontumačně z důvodu neoprávněného startu hráče.

Zápas bude mít ještě dohru u disciplinární komise.

HC El Toro – HC Bidlo Malá Víska 4:3 (2:0, 2:0, 0:3; branky a nahrávky hostů: Kotěšovec (Papoušek Jiří), Fait (Kotěšovec), Papoušek Jiří (Kotěšovec)).

Domácím vyšel úvod zápasu, když vstřelili dva góly. Bidlo tlačilo, ale nemohlo překonat domácího gólmana. Po chybách hostů přidali domácí ve druhé třetině další dva góly.

V závěrečné třetině začali hráči Bidla více dohrávat osobní souboje, což se jim začalo vyplácet. Dlouhou přihrávkou našel Jiří Papoušek najetého Kotěšovce, a ten blafákem překonal domácího gólmana. Ta samá pětka přidala i další gól. Kotěšovec našel před brankou úplně volného Faita, který nezaváhal – 4:2. Šance hostů na vyrovnání držel v té době jejich gólman Sika. Čtyři minuty před koncem třetí třetiny vyhrál buly Kotěšovec a Jiří Papoušek střelou překonal domácího gólmana. Minutu před koncem Bidlo odvolalo gólmana, ale vyrovnávací branku už nevstřelilo.

Malá Víska je po osmnácti zápasech s 15 body (dva body za výhru) na 9. místě z jedenácti týmů.

Příští zápas hraje HC Bidlo Malá Víska v sobotu 27. února od 17.30 hodin v Rokycanech s tamním SKP.