Pondělní ostře sledované utkání Akademiků proti "černým psům" bylo specifické v tom, že se hrálo na kluzišti pod otevřeným nebem v Hluboké nad Vltavou. Domácí České Budějovice vedly v zápase už 2:0, ale vedoucí Akademici dokázali ve druhé třetině díky dvěma přesilovkovým zásahům skóre vyrovnat.

Jihočeši se ve 45. minutě dostali znovu do vedení 3:2, ale záhy srovnal (opět v početní výhodě) Folda a vítěznou branku Akademiků vstřelil v čase 53:44 jednadvacetiletý útočník Marek Princ zvaný Super Mário. Princl rozhodujícím gólem potvrdil pozici nejproduktivnějšího hráče Univerzitní ligy, když prozatím nasbíral 38 kanadských bodů za šestnáct branek a dvaadvacet asistencí.

Black Dogs Budweis - Akademici Plzeň 3:4

Třetiny: 1:0, 1:2, 1:2. Branky a nahrávky: 20. Masopust (Krcho, Hubáček), 21. Masopust (Krcho), 45. Krcho (Janoch) – 23. Štochl (Šucha), 40. Beer (Princl, Říha), 46. Folda (Princl, Štochl), 54. Princl (Říha). Rozhodčí: Ovsík – Pěkný, Kubas. Vyloučení: 9:2. Využití přesilových her: 0:3. Sestava Black Dogs Budweis: Ludvík (Marek Dvořák) – Bouška, Grauer, Krtek, Kubeš, Hubáček – Kronus, Anderle, Krcho, Rolínek, Janoch, M. Masopust, Matěj Dvořák, Vochozka, Pinkas, Š. Masopust. Trenér: David Oulík. Sestava Akademici Plzeň: Štekr (Černý) – Sysel, Houdek, Štochl, Prachař, Kala, Soukup, Beer – Šiška, Rejzek, Šibra, Morawetz, Folda, Princl, Říha, Šucha. Trenér: Tomáš Ceperko.

2. liga, skupina západ (30. kolo): SHC Klatovy - HC Stadion Cheb 4:0.