Do čela průběžné tabulky dostal HC Čápi, Vizi Auto ale má nedělní zápas (19.15) s AHC Vačice k dobru.

HC Autokempf – HC Tango 7:1. Třetiny: 2:0, 1:0, 4:1. Branky a nahrávky: Hrach 2, Vítovec 2, Kuchárik 2, Kurka (Soběhart M., Kurka, Lerach) – Vlach. Vyloučení: 3:2. Diváci: 4

HC Kinetic – HC Čápi 1:7. Třetiny: 0:2, 0:4, 1:1. Branky a nahrávky: Cvachovec (Matoušek) – Novák 2, Peksa A. 2, Hladík Pavel, Jandík, Rajal (Hladík Pavel, Dolejš 2, Vávra). Vyloučení: 3:1. Diváci: 5

HC Vizi Auto – HC Poběžovice 4:2. Třetiny: 1:2, 0:0, 3:0. Branky a nahrávky: Kobzík 2, Janoušek, Pasker (Janoušek, Vizinger 2) – Prexl, Rendl (Hromada, Lincmajer). Vyloučení: 3:2 + V. Kovařík (HC Vizi Auto) obdržel osobní trest za nesportovní chování vůči rozhodčím a byl mu pozastaven start na jedno utkání. Diváci: 6.

1. HC Čápi ⋌5 5 0 0 28:8   10

2. HC Vizi Auto ⋌4 4 0 0 26:8    8

3. HC Autokempf ⋌6 4 0 2 29:13   8

4. AHC Vačice ⋌3 2 0 1    8:4     4

5. HC Tomahawks ⋌3 1 0 2    3:9     2

6. HC Tango ⋌5 1 0 4 14:25   2

7. HC Poběžovice ⋌5 1 0 4 15:28  2

8. HC Kinetic ⋌4 1 0 3   5:19  2