Na silně obsazeném domácím turnaji 2. tříd obsadil klatovský A tým výborné 2. místo. Béčko skončilo na posledním, 8. místě. Na turnaji se kromě Klatovanů představili hokejisté z Plzně, ze Sokolova, z Kadaně, z Loun a z německého Deggendorfu.

Výsledky klatovských týmů na turnaji:

Základní skupina A: Klatovy A – Deggendorf 10:3, Klatovy A – Sokolov 6:6, Klatovy A – Škoda Plzeň 4:2

Základní skupina B: Klatovy B – Pilsen Wolves 0:11, Klatovy B – Louny 2:11, Klatovy B – Kadaň 3:25

Zápasy o umístění:

O 7. místo: Klatovy B – Škoda Plzeň 2:17

O 1. místo: Klatovy A – Kadaň 5:12

Konečné pořadí: 1. SK Kadaň, 2. HC Klatovy A, 3. HC Slovan Louny, 4. HC Baník Sokolov, 5. Pilsen Wolves, 6. HC Deggendorf, 7. HC Škoda Plzeň, 8. HC Klatovy B

„Mohu konstatovat, že se turnaj povedl z hlediska organizace a potěšující jsou i výsledky dosažené našimi hráči. Jsme schopni konkurovat naší hrou i kvalitním týmům z různých koutů republiky. Velice potěšující je také fakt, že jsme po skončení turnaje slyšeli od trenérů ostatních týmů i od rodičů velikou chválu na náš turnaj a výsledkem je nabídka další spolupráce, to znamená další turnaje a přátelská utkání. Myslím, že tento turnaj byl rozhodně velmi dobrou reklamou pro náš mládežnický hokej," pochvaloval si jeden z trenérů Klatov Tomáš Smaha a dodal: „Nesmíme také zapomenout na hráče Klatov B, kteří, i když obsadili celkovou 8. pozici, zanechali svou bojovností velmi dobrý dojem. Díky také patří všem sponzorům, kteří se na pořádání turnaje podíleli."

Sestava Klatov A: Roubíček – Smaha T., Denk, Fukal, Bradáč, Bernard, Kocek, Křepel, Vestfál.

Sestava Klatov B: Šimsa – Kloud, Stegner, Smaha M., Plášek, Lorenc, Kaňák, Strnad L., Fukalová, Maxa, Tománek.