Ligoví junioři vyhráli v Klášterci po samostatných nájezdech, doma pak nestačili na pražskou Hvězdu. Starší i mladší žáci se vrátili v neděli ze Strakonic s nepořízenou, klatovští mladší žáci ale předtím v sobotu vyprovodili Rakovník z domácího ledu šestnácti góly.

LIGA JUNIORŮ

HC Klášterec nad Ohří – HC Klatovy 3:4 SN. Třetiny: 2:0, 1:3, 0:0 – 0:1. Branky a nahrávky: 11. Neuman, 16. Toušek, 24. Neuman (Zicho, Toušek) – 23. Kodýtek (Pitel), 34. Pitel (Kodýtek), 38. Kodýtek (Pitel) – rozhodující nájezd: Pitel. Vyloučení: 4:10. Rozhodčí: Plachý – Ruchař, Chochola.

HC Klatovy – HC Hvězda Praha 3:4. Třetiny: 1:2, 2:0, 0:2. Branky a nahrávky: 16. Čadek (Fojt), 21. Pitel (Kodýtek, Nauš), 40. Farný (Leško, Pitel) – 2. Klečka (Klíma), 13. Novotný, 43. Josefus (Zasidkovych), 47. Bartoš (Kolman). Vyloučení: 7:8. Diváků: 52. Rozhodčí: Sýkora – Brejcha, Suchánek.

ŽÁKOVSKÁ LIGA

STARŠÍ ŽÁCI

HC Strakonice – HC Klatovy 7:1. Třetiny: 0:0, 2:1, 5:0. Branka a nahrávka Klatov: 29. Kuchárik (Šmíd). Vyloučení: 5:3. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 60. Střely na branku: 28:11.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Klatovy – HC Rakovník 16:0. Třetiny: 4:0, 9:0, 3:0. Branky a nahrávky: 1. Kaiser (Hrach), 2. Malát (Koranda), 11. Malát (Kosnar), 16. Hrach (Moravec), 22. Kosnar, 23. Kuchárik (Kopidlanský), 24. Turhobr (Šmíd), 25. Hrach, 28. Kuchárik, 29. Lorenc (Turhobr), 35. Hrach (Fiala), 37. Hlavatý (Kosnar, Malát), 39. Šmíd (Turhobr), 43. Kosnar (Kopidlanský), 48. Fiala (Jiříček), 52. Kopidlanský. Rozhodčí: Jindra, Hrdlička. Vyloučení: 4:4. Diváci: 70.

HC Strakonice – HC Klatovy 6:3. Třetiny: 2:0, 1:2, 3:1. Branky a nahrávky Klatov: 30. Jiříček (Procházka), 36. Kopidlanský (Jiříček), 52. Hrach (Procházka). Vyloučení: 6:6. Diváci: 80.