Prohráli oba víkendové zápasy včetně velice důležitého domácího duelu s předposlední Kobrou Praha, která se jim tak vzdálila na rozdíl 11 bodů.

O mistrovské body ale bojovaly i další mládežnické týmy HC Klatovy.

LIGA JUNIORŮ

HC Most – HC Klatovy 8:1. Třetiny: 0:0, 6:1, 2:0. Branky a nahrávky: 21. Čmolík J. (Kasal, Sýkora), 22. Skořepa (Čmolík M.), 27. Skořepa (Plichta), 31. Weinhold (Jaroš, Skořepa), 38. Weinhold (Machač), 39. Kasal (Machač), 45. Čmolík J. (Sýkora, Plichta), 47. Kunc (Jaroš) – 36. Mach (Šrámek). Vyloučení: 6:6 + domácí Čmolík 10 minut osobní trest za naražení na hrazení (za KT: Mach 4, Kosnar 2, Sedláček 2, Nejdl 2, Fojt 2). Diváků: 35. Rozhodčí: Plachý – Ruchař, Mojevčín

Sestava HC Klatovy: Smejkal (od 40. Lavička) – Nejdl, Reiniger, Fojt, Mach, Bouček, Sedláček, Kopec, Kodýtek, Kosnar, Šrámek, Javornický, Soupír, Růžička

HC Klatovy – HC Kobra Praha 3:4. Třetiny: 1:1, 2:1, 0:2. Branky a nahrávky: 8. Reiniger (Soupír, Pitel), 33. Kodýtek (Reiniger), 40. Soupír (Farný, Smejkal) – 6. Novák S. (Švehelka, Sládek), 30. Mráz (Pawelski), 52. Pawelski (Mráz, Malý), 59. Mráz. Vyloučení: 3:5 (za KT: Sedláček 2, Kodýtek 2, Růžička 2). Diváků: 48. Rozhodčí: Grech – Martinec, Rovaš

Sestava HC Klatovy: Smejkal (Lavička) – Nejdl, Reiniger, Farný, Mach, Fojt, Růžička, Hrdlička, Soupír, Bouček, Sedláček, Pitel, Kodýtek, Kosnar, Musílek

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU

HC Klatovy – HC Strakonice 2:4. Třetiny: 1:2, 1:1, 0:1. Branky a nahrávky: 20. Šefl (Jůda), 34. Jůda (Šmíd) – 8. Švec (Dlouhý), 10. Dlouhý (Hřebíček, Kollros), 27. Vlček (Bida), 47. Dlouhý (Franta)

Sestava HC Klatovy: Lávička – Jůda, Prokop, Koranda, Šmíd, Koutník, Krs, Vávra, Truchlý, Brtník, Čada, Sulan, Šefl, Jindra, Vlasák, Novák

ŽÁKOVSKÁ LIGA

STARŠÍ ŽÁCI

HC Klatovy – KLH Jindřichův Hradec 9:2. Třetiny: 6:2, 1:0, 2:0. Branky a nahrávky: 5. Šmíd (Malát), 7. Malát (Fořt, Párecký), 11. Párecký (Fořt, Malát), 12. Kuchárik (Malát), 14. Malát (Vlasák), 18. Šmíd (Valeček), 24. Párecký (Šperl), 52. Malát, 57. Fořt (Kotrba) – 6. Baxa (Picka), 14. Buk Rozhodčí: Jindra – Hrdlička, Kosnar. Vyloučení: 8:8. Diváci: 53. Střely na branku: 28:9

Sestava HC Klatovy: Smolík – Šperl, Lejsková, Vlasák, Valeček, Makrlík, Větrovský, Fořt, Kotrba, Párecký, Šmíd, Malát, Kuchárik, Toman, Vlach, Lorencová

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Klatovy – KLH Jindřichův Hradec 11:1. Třetiny: 6:0, 4:1, 1:0. Branky a nahrávky Klatov: 1. Moravec, 8. Jiříček (Grosskopf), 12. Brtník Jan (Kaiser, Hlavatý), 13. Kosnar, 17. Kosnar (Hrach), 19. Kopidlanský (Jiříček, Grosskopf), 30. Procházka, 31. Brtník Jan (Kaiser), 34. Brtník Jan (Kaiser), 40. Jiříček, 51. Jiříček (Grosskopf). Rozhodčí: Jindra, Kosnar. Vyloučení: 1:3. Diváci: 71

Sestava HC Klatovy: Brtník Jiří, Dědič – Grosskopf, Kopidlanský, Jiříček, Moravec, Koranda, Hrach, Turhobr, Kosnar, Krsová, Procházka, Brtník Jan, Kaiser, Hlavatý, Lorenc, Vopalecký, Kůrová

MINIHOKEJ 4. TŘÍD

HC Klatovy – HC Plzeň 1929 6:5. Třetiny: 1:1, 1:1, 4:3. Branky a nahrávky: Vacík, Lukeš (Ruhsam), Lukeš, Ruhsam, Prokop, Mazancová – Vanžura, Hodinář (Trachta, Venda), Staněk, Venda (Trachta), Venda (Hodinář). Rozhodčí: Straka, Nejdl

Od začátku utkání se hrál vyrovnaný hokej na obou stranách. Do vedení poslal Klatovy Vacík, který proměnil trestné střílení. Po pěti minutách Plzeň srovnala také z trestného střílení, které bylo nařízeno kvůli hře domácích v šesti. Ve druhé třetině se situace se špatným střídáním na straně Klatov opakovala, tentokrát ale gólem neskončila. Ve třetí třetině se Plzeň ujala vedení o dvě branky. Na klatovském týmu bylo vidět zklamání, přestal bojovat, ale trenéři ho vyhecovali. Na hře to bylo hned vidět – Klatovští soupeře uzavřeli do třetiny, což ho psychicky položilo, a dvoubrankový rozdíl srovnali. Minutu před koncem si vzali domácí trenéři oddechový čas a poskládali jinak útočné formace. Taktika vyšla, vítězný puk do branky poslala 39 sekund před koncem Mazancová, která Klatovům zajistila vítězství.

Sestava HC Klatovy: Kanta, Prokop, Balák, Muchna, Bradáč, Jonáš, Mazancová, Uhlík, Ferus, Kollros, Krištof, Krýsl, Ruhsam, Lukeš, Jílek