HC Warriors Kdyně – AHC Dynamo 6:2

Třetiny: 3:1, 2:1, 1:0. Branky a nahrávky: 10. Fišer (Brejcha), 11. Bednář (Fišer, Dvořák), 15. Vísner (Bednář), 18. Hána (Vísner, Brejcha), 24. Vísner (Škarda), 35. Škarda (Fišer, Dvořák) – 2. Maxa (Bohuslav), 19. Maxa. Rozhodčí: Gregor, Uldrych. Vyloučení: 1:0. Využití přesilových her: 0:0. Góly v oslabení: 0:0. Diváci: 17. Aréna: zimní stadion Klatovy. Sestava HC Warriors Kdyně: Homolka – Dvořák, Novák, Bednář, Hána, Škarda, Sloup, Fišer, Brejcha, Vísner, Tochor. Sestava AHC Dynamo: Šefl – Hejduk, Koutník, Horák, Maxa, Janouškovec, Rajšl, Ferus, Bohuslav, Bauer, Honzík.

Už ve druhé minutě projel podél mantinelu Maxa a střelou nad beton Homolky otevřel skóre zápasu. Následně se oba týmy střídaly se střeleckými pokusy, ale gólmani byli pozorní. V desáté minutě Kdyně zásluhou Fišera vyrovnala a začala přebírat otěže zápasu do svých rukou, respektive na svoje hokejky. O necelou minutu později otočil skóre na stranu Kdyně Bednář. A těsně před koncem prvního dějství uklidil odražený kotouč do branky exDynamák Vísner.

V osmnácté minutě se střelou na bližší tyč prosadil Hána a zvýšil už na 4:1. Za Dynamo pak individuální akcí odpověděl Maxa, jenomže o pět minut později se ranou z kruhu trefil Vísner, který tak vrátil Warriors třígólové vedení. Na straně Dynama měl solidní šanci Horák, ale byl dobře zblokován obranou Kdyně. I třetí třetina se hrála v solidním tempu, ale přinesla už pouze jednu branku. Tu měl na svědomí Škarda, jenž dal výsledku konečnou podobu.

Autoři: Martin Karlík, Martin Mangl