Junioři se do těchto bojů nezapojili - mají přestávku a soutěž jim pokračuje až o příštím víkendu.

Tentokrát se nedařilo klatovskému dorostu, který doma utrpěl dvouciferný debakl od Strakonic. Stoprocentně spokojeni mohli být jen starší žáci, kteří si přivezli vysokou výhru z Domažlic. Naopak mladší žáci na stejném ledě zůstali bez bodů. Do bojů o mistrovské body se zapojili i klatovští čtvrťáci, kteří sehráli dvě utkání, ale jen v jednom byli úspěšní.

KRAJSKÁ LIGA DOROSTU

HC Klatovy – HC Strakonice 0:10. Třetiny: 0:3, 0:4, 0:3. Branky a nahrávky: 7. Dlouhý, 10. Dlouhý, 13. Bida (Hozman L.), 29. Lang (Nauš, Mikeš), 37. Franta (Nauš, Švec), 39. Dlouhý (Nauš), 39. Mikeš (Nauš), 44. Švec (Petele), 58. Bucifalová (Menšík), 60. Nauš (Bucifalová)

Sestava HC Klatovy: Ulrich – Jůda, Prokop, Koranda, Šmíd, Koutník, Vávra, Krs, Truchlý, Brtník, Čada, Jindra, Šefl, Sulan, Novák, Vlasák, Párecký

ŽÁKOVSKÁ LIGA

STARŠÍ ŽÁCI

HC Domažlice – HC Klatovy 4:10. Třetiny: 2:3, 2:6, 0:1. Branky a nahrávky: 11. Řehák, 16. Kreysa (Klement), 28. Sedláček (Šeba), 36. Kreysa – 5. Malát (Vlasák), 8. Párecký (Fořt), 20. Kuchárik (Malát), 25. Malát, 30. Vlasák (Kuchárik), 32. Kuchárik (Malát, Šmíd), 33. Šibík, 39. Malát (Šmíd), 40. Malát (Šmíd) 59. Kuchárik (Malát). Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 20:21.

Sestava HC Klatovy: Čech – Kaiser, Vlach, Vlasák, Valeček, Šperl, Bauer, Párecký, Kotrba, Fořt, Šmíd, Malát, Kuchárik, Šibík, Větrovský, Toman

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Domažlice – HC Klatovy 4:2. Třetiny: 2:0, 0:0, 2:2. Branky za Klatovy: Jiříček, Kaiser.

MINIHOKEJ 4. TŘÍD

TJ DDM Rokycany – HC Klatovy 13:20. Třetiny: 4:9, 3:2, 6:9. Tým A: 11:7 (4:4, 2:0, 5:3). Branky za Klatovy: Balák 3, Jonáš 2, Prokop (TS), Muchna. Rozhodčí: Adam. Tým B: 2:13 (0:5, 1:2, 1:6). Branky za Klatovy: Uhlík 6, Krištof 3, Mazancová 2, Ruhsam, Schmiedt. Rozhodčí: Rendl.

HC Klatovy – HC Meteor Třemošná 8:34. Třetiny: 1:9, 1:15, 6:10. Tým A: 2:17 (0:4, 0:6, 2:7). Branky za Klatovy: Balák, Jonáš. Rozhodčí: Ruml. Tým B: 6:17 (1:5, 1:9, 4:3). Branky za Klatovy: Uhlík 3, Krištof, Mazancová (TS), Krýsl. Vyloučení: 0:4. Využití: 1:0. Rozhodčí: Paník.

Sestava HC Klatovy: Tým A: Janoušek – Jonáš, Prokop, Muchna, Balák,Vacík, Ferus. Tým B: Kanta – Mazancová, Krištof, Uhlík, Ruhsam, Jílek, Schmiedt, Krýsl.