Přitom po úvodní dvacetiminutovce vedli 2:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že se do svých domovů rozutečou o trochu spokojenější hráči soupeře. Jenže Cheb v prostřední části hry vyrovnal, a pak vývoj utkání dokonce otočil. Klatovští ještě dokázali zásluhou Josefa Roubala srovnat, ale v prodloužení udeřil Cheb.

Z archivu: klatovští hokejisté (v červeném) nestačili na Cheb.
Nadějné vedení nepomohlo. Klatovští hokejisté obdarovali Cheb dvěma body

„Začali jsme dobře, první třetinu vyhráli, ale ve druhé periodě jsme zaváhali. Přehrávali jsme situace a dostávali góly z brejku. Ve třetí třetině jsme měli tlak, soupeře jsme přestříleli asi 16:2, ale nedali jsme góly a v prodloužení nám Cheb po chybě ujel do přečíslení dva na jednoho a rozhodl,“ řekl pro klubový web jeden z klatovských trenérů Ivan Vlček.

Zdroj: SHC Klatovy

Své si k utkání řekl také útočník Jiří Uhlík, jenž byl vyhlášený nejlepším domácím hráčem zápasu. „Do utkání jsme vstoupili dobře, vedli jsme 2:0 a měli i dost šancí na to, abychom přidali další góly. Ve druhé třetině jsme ale dvakrát rychle za sebou inkasovali, byli zbytečně vylučováni a dostali i třetí branku, která nás trošku rozhodila. V mých očích to nebyl zápas, který jsme měli prohrát, ale na zásluhy se nehraje. Jde o to hrát celý zápas stejně, ne jen první třetinu,“ tvrdí šestadvacetiletý forvard.

Stolní tenisté KST Klatovy.
Základem budou čtyři získané body, Šanov zkusíme potrápit, slibuje Zahradník