Ke konci se blíží boje letošní sezony v hokejových mládežnických soutěžích. Bodů ale moc týmy HC Klatovy nezískaly. Junioři prohráli, stejně jako starší dorostenci, oba zápasy. Starší žáci těsně podlehli Strakonicím, proti kterým získali mladší žáci alespoň bod za remízu.

LIGA JUNIORŮ

HC Klatovy – HC Ústí n/L 2:6. Třetiny: 2:1, 0:4, 0:1. Branky a nahrávky: 14. Svoboda (Herr), 18. Malý (Kulhánek, Linhart) – 12. Kuchynka (Bukva, Formánek), 22. Hanzl (Kuchynka, Herna), 33. Hanzl (Faigl, Bukva), 37. Faigl (Vegner, Kuchynka), 38. Rovný (Hošek), 52. Rovný (Holeček). Rozhodčí: Pressl – Rubáš, Peksa.

HC Letňany – HC Klatovy 3:2. Branky Klatov: Flek, Kolařík.

LIGA STARŠÍHO DOROSTU

HC Třemošná – HC Klatovy 4:1. Třetiny: 0:0, 2:0, 2:1. Střelci nehlášeni.

HC Klatovy – HC Hvězda Praha 2:9. Podrobnosti nehlášeny.

STARŠÍ ŽÁCI

HC Strakonice – HC Klatovy 5:4. Třetiny: 1:0, 1:3, 3:1. Branky a nahrávky: 19. Švec (Pek), 40. Hřebíček (Řehoř), 48. Řehoř), 50. Hřebíček (Žampach), 52. Bida (Káník, Řehoř) – 24. Vávra (Truchlý), 31. Fiala, 38. Fiala (Vávra), 59. Párecký. Rozhodčí: Pešl – Habart. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0.

MLADŠÍ ŽÁCI

HC Strakonice – HC Klatovy 2:2. Třetiny: 1:1, 0:0, 1:1. Branky a nahrávky: 4. Vokoun, 52. Hollar (Vokoun) – 17. Kuchárik (Malát), 43. Fořt (Kotrba). Rozhodčí: Habart-Pešl. Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50.

„Byl to vyrovnaný zápas, ve kterém jsme měli na výhru. Škoda velkého množství zmařených šancí,“ uvedl klatovský trenér Petr Turhobr.