Soupeře ze sedmého místa v tabulce hokejového přeboru mužů Plzeňského kraje, Břasy, přivítali na domácím ledě v sobotu večer hokejisté SKP Klatovy. A byli to domácí, kteří se nakonec radovali z vysokého vítězství 7:2.

Úvodní třetina vyšla domácímu SKP Klatovy na výbornou. Během dvaceti minut postupně nastříleli Klatovští soupeři čtyři branky. „Jenže ve druhé třetině jsme měli spousty neproměněných šancí a byl to soupeř, který situace využil a nastřílel nám dva góly,“ zhodnotil průběh utkání hrající trenér SKP Klatovy Marek Kochman. V závěrečné třetině pak museli domácí zabojovat, aby výhru udrželi. Pátý gól vstřelil až v 55. minutě Smáha. Další branku přidal v samotném závěru V. Kochman, čímž se situace v týmu zklidnila. Na konečných 7:2 upravil skóre domácích těsně před závěrečným hvizdem hlavního rozhodčího Kaňák.

Třetiny: 4:0, 0:2, 3:0. Branky: 13. Kopidlanský (Rajchl, M. Vlček), 15. D. Vlček (M. Vlček), 17. M. Kochman (V. Kochman, Hanák), 18. Rajchl (M. Vlček, D. Vlček), 55. Smáha (Tománek), 59. V. Kochman (Papoušek, M. Kochman), 60. Kaňák (Rajchl). Vyloučení: 4:5. V oslabení: 0:1. Využití: 0:0. Diváci: 50. Sestava Klatov: Přerost – Kopidlanský, Jiříček, Papoušek, Vítek, Pressl, Kaňák, Kuželík, Rajchl, Smáha, Tománek, Hanák, V. Kochman, M. Kochman, Turhobr, Janoušek, M. Vlček, D. Vlček.