Obrat o body hodlá své hosty z Roudnice nad Labem.

„Nic jiného než vítězství neberu,“ tvrdil trenér SHC Maso Brejcha Klatovy Pavel Čuban, jehož svěřenci jsou podle postavení v tabulce určitě favority zápasu. Klatovy jsou s devětatřiceti body dvanácté, Roudnici nad Labem patří v tabulce předposlední devatenácté místo a čtrnáct bodů na kontě. Klatovští hokejisté v prvním vzájemném utkání této sezony přivezli z Roudnice nad Labem plný počet bodů za vítězství 4:2.

„Pokud bychom proti takovému soupeři nebodovali, bylo by to na pováženou,“ dodal Čuban. Ten ale varuje před podceněním soupeře z Roudnice.

Nemůžeme si myslet, že Roudničtí k nám přijedou odevzdat body. Určitě nás nečeká lehký zápas,“ bylo jasné klatovskému lodivodovi, který věří, že se jeho svěřenci vypořádají s absencí některých hráčů, které z bojů vyřadila zranění či nemoc. „Nedá se nic dělat, musíme se i v takové situaci umět porvat o body,“ připomněl Pavel Čuban, který ještě včera netušil, zda bude mít k dispozici některého z plzeňských mladíků: Jasno neměl ani v tom, který z dvojice gólmanů Petr Ulč a Martin Tvrdík nastoupí do klece.

Zápas mezi SHC Maso Brejcha Klatovy a HC Roudnice nad Labem začíná v neděli 11. ledna na zimním stadionu v Klatovech v 17.00 hodin.