Béčko si vyšláplo i na Božkov

Klatovy – Hokejisté HC Klatovy B si doma poradili s rozjetým Božkovem, Hochman slavil hattrick.

26.1.2012

HC Klatovy B - KLH Božkov 4:2Foto: DENÍK/David Kojan

Důležité dva body si připsali za domácí výhru nad Božkovem hokejisté HC Klatovy B v 11. kole Plzeňské krajské ligy mužů. Hokejisté z Božkova se v posledních kolech výsledkově zvedli. Posun na čtvrté místo chtěli potvrdit na ledě Klatov, které ale bojují o celkové druhé místo, takže chtějí bodovat v každém utkání.

Úvod zápasu byl opatrný z obou stran. Domácí byli aktivnější a více kombinovali, naopak hosté hráli přímočaře a stříleli z každé pozice. Klatovský gólman měl v první třetině více zákroků, které úspěšně zvládl, a navíc se domácí dostali do vedení. V 9. minutě se ujala střela domácího Hochmana, který tím odstartoval své střelecké představení.

Obraz hry ve druhé třetině se příliš nezměnil. Hra byla vyrovnaná a odpovídalo tomu i její skóre. Na další dvě trefy Hochmana soupeř vždy dokázal odpovědět, takže po dvou částech hry byl stav 3:2 pro Klatovy.

I třetí třetina začala v duchu prvních dvou. Během ní však hostům, kteří hráli pouze na dvě pětky, začaly docházet síly, takže se začali více prosazovat domácí. Hráči Božkova kompenzovali ubývající síly agresivitou a provokacemi, takže se na ledě začalo hodně jiskřit. Naději na dobrý výsledek Božkovu sebrala vlastní nedisciplinovanost. Pět minut před koncem zápasu nabídli Klatovům přesilovou hru 5 na 3, kterou domácí sehráli parádně, a Kotěšovec přidal uklidňující gól.

HC Klatovy B - KLH Božkov 4:2

Třetiny: 1:0, 2:2, 1:0. Branky za HC Klatovy B: Hochman 3, Kotěšovec.

Sestava Klatov: Šproch, Jonáš – Turhobr Pavel, Pericat, Valečka, Šimsa – Babka, Turhobr Petr, Kuželík Roman – Nauš, Kotěšovec, Plánička – Jindra, Fišar, Hochman

Ostatní výsledky: HK Rokycany – Pubec Plzeň 8:1, Chotíkov – SKP Rokycany 1:11, ES Plzeň – Třemošná 3:4.
Další soutěžní zápas odhraje klatovské béčko v sobotu 28. ledna od 17 hodin v Rokycanech proti SKP. (vn, jik)

26.1.2012 VSTUP DO DISKUSE

Policie předávala v Klatovech měřiče hloubky dezénů.
9

Řidiči dostávali měřiče hloubky dezénů pneumatik

Životní pojištění, ilustrační foto

Pojištění pracovní neschopnosti může vytrhnout trn z paty

Zámek v Mlázovech zve na živý betlém i na adventní koupání

Mlázovy – Adventní setkání s živým betlémem se v neděli 17. prosince odpoledne koná na zámku v Mlázovech.

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 9. až 10. prosince 2017.

Strážov - Na radnici ve Strážově se konalo vítání občánků.

Před pauzou přišla studená sprcha

Hradec Králové, Plzeň – Plzeňští střelci v neděli mlčeli a třináct zápasů dlouhá bodová šňůra extraligového lídra se přetrhla.