Béčko si vyšláplo i na Božkov

Klatovy – Hokejisté HC Klatovy B si doma poradili s rozjetým Božkovem, Hochman slavil hattrick.

26.1.2012

HC Klatovy B - KLH Božkov 4:2Foto: DENÍK/David Kojan

Důležité dva body si připsali za domácí výhru nad Božkovem hokejisté HC Klatovy B v 11. kole Plzeňské krajské ligy mužů. Hokejisté z Božkova se v posledních kolech výsledkově zvedli. Posun na čtvrté místo chtěli potvrdit na ledě Klatov, které ale bojují o celkové druhé místo, takže chtějí bodovat v každém utkání.

Úvod zápasu byl opatrný z obou stran. Domácí byli aktivnější a více kombinovali, naopak hosté hráli přímočaře a stříleli z každé pozice. Klatovský gólman měl v první třetině více zákroků, které úspěšně zvládl, a navíc se domácí dostali do vedení. V 9. minutě se ujala střela domácího Hochmana, který tím odstartoval své střelecké představení.

Obraz hry ve druhé třetině se příliš nezměnil. Hra byla vyrovnaná a odpovídalo tomu i její skóre. Na další dvě trefy Hochmana soupeř vždy dokázal odpovědět, takže po dvou částech hry byl stav 3:2 pro Klatovy.

I třetí třetina začala v duchu prvních dvou. Během ní však hostům, kteří hráli pouze na dvě pětky, začaly docházet síly, takže se začali více prosazovat domácí. Hráči Božkova kompenzovali ubývající síly agresivitou a provokacemi, takže se na ledě začalo hodně jiskřit. Naději na dobrý výsledek Božkovu sebrala vlastní nedisciplinovanost. Pět minut před koncem zápasu nabídli Klatovům přesilovou hru 5 na 3, kterou domácí sehráli parádně, a Kotěšovec přidal uklidňující gól.

HC Klatovy B - KLH Božkov 4:2

Třetiny: 1:0, 2:2, 1:0. Branky za HC Klatovy B: Hochman 3, Kotěšovec.

Sestava Klatov: Šproch, Jonáš – Turhobr Pavel, Pericat, Valečka, Šimsa – Babka, Turhobr Petr, Kuželík Roman – Nauš, Kotěšovec, Plánička – Jindra, Fišar, Hochman

Ostatní výsledky: HK Rokycany – Pubec Plzeň 8:1, Chotíkov – SKP Rokycany 1:11, ES Plzeň – Třemošná 3:4.
Další soutěžní zápas odhraje klatovské béčko v sobotu 28. ledna od 17 hodin v Rokycanech proti SKP. (vn, jik)

26.1.2012 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 25 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel ŘIDIČ ODTAHOVÉHO VOZIDLA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: POŽADUJEME: řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz (možnost zajištění), Osobní schůzku nutno sjednat telefonicky - Aleš Kopečný 776 566 767, 777 605 400. Pracoviště: Aleš kopečný - pracoviště, 339 01 Klatovy 1. Informace: Aleš Kopečný, +420 776 566 767.

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 15 000 Kč

Pomocníci v kuchyni POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI/POMOCNÝ KUCHAŘ/KA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVNÍ DOBA: od 6:00 hodin, pondělí - pátek, NABÍZÍME: stravu zdarma , Kontakt: Pressl Miroslav, tel.: 724 032 468, VOLAT POUZE po-pá od 11:00 - 17:00h.. Pracoviště: Miroslav pressl, Rozvojová zóna, č.p. 509, 340 21 Janovice nad Úhlavou. Informace: Miroslav Pressl, +420 724 032 467.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Sklenář, malíř skla 16 000 Kč

Sklenáři SKLENÁŘI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Místo výkonu práce: SOLODOOR a.s., Nádražní 166,Sušice, Nádražní č.p. 166, Sušice II, Kontaktní osoba: Iveta Havlová tel.601056278,, e-mail: gerykova@solo.cz, Požadavky: výuční list ve sklářském či technickém oboru, praxe v oboru min. 1 rok výhodou, orientace v technologických postupech výroby, schopnost číst technické výkresy, odpovědnost, samostatnost, spolehlivost., Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky., Zaměstnanecké výhody: Po ukončení doby určité možnost prodloužení na dobu neurčitou, náborový příspěvek 10 000 Kč, dotované stravování, příspěvek na dopravu do zaměstnání, až 25 dní dovolené, slevy na kulturní a sportovní akce.. Pracoviště: Solodoor a.s., nádražní 166,sušice, Nádražní, č.p. 166, 342 01 Sušice 1. Informace: Lena Yvona Geryková, +420 601 056 503.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 14 181 Kč

Učitelé na 1. stupni základních škol UČITEL/KA. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14181 kč, mzda max. 18491 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Hartmanice 95, 34201 Sušice 1, Požadavky: málo třídní škola, učitelství 1.stupeň ZŚ, Kontaktní osoba: Mgr. Bc. Olga Kašíková tel777852038, e-mail : reditel@zshartmnice.cz , Způsob prvního kontaktu: osobně ZŠ Hartmanice, každý pracovní den od 8:00 -12 hodin, e-mailem, telefonicky každý den, 8-22 hodin.. Pracoviště: Základní škola hartmanice, 342 01 Sušice 1. Informace: Lenka Nohová, +420 724 162 612.

Michal Straka.

Klatovy zlepšily výkon. Na výhru to ale znovu nestačilo

Klatovy doma znovu prohrály. Špatný výkon, zlobil se Straka

Sušice hraje v sobotu ve Starém Plzenci

Sušice – První zápas v nové sezoně I. A třídy zvládli fotbalisté Sušice tak z poloviny. Na domácím stadionu remizovali s Kaznějovem 2:2. Bonusový bod navíc si připsali po výhře na penalty.

Silniční Král Šumavy se blíží. Tak co, pojedete?

Klatovsko – Už jen týden zbývá do startu pětadvacátého ročníku cyklistické vytrvalostní jízdy Author Král Šumavy ROAD, kterou příští sobotu 25. srpna pořádá Triatlon Klub Klatovy.