Cílem hokejistů klatovského béčka bylo potrápit suveréna posledních let, což se jim dařilo do poloviny utkání.

HC Klatovy B – HC Rokycany 3:8

Úroveň zápasu od první minuty ovlivňoval fakt, že už je rozhodnuto. Ačkoliv byl k vidění zajímavý duel, náboj a úroveň byly oproti prvnímu utkání nižší.

Snahu klatovských hráčů zmrazil inkasovaný rychlý gól. Sice se jim podařilo téměř vzápětí vyrovnat, ale s přehledem hrající hosté ještě před přestávkou strhli vedení na svoji stranu.

Do druhé třetiny nastoupili domácí, jako vyměnění. Zlepšili pohyb a začali hosty přehrávat. Své šance dokázali proměnit, takže do poloviny třetiny zápas otočili na 3:2. Ani tentokrát se jim toto vedení udržet nepodařilo. Sice si pořád vytvářeli slibné střelecké příležitosti, byli to hosté, kteří dávali branky.

V podobném duchu se dohrávala i třetí třetina. Hosté odmítli jakékoliv drama hned v úvodu třetiny, kdy vstřelili dva slepené góly. Poté už se zápas dohrával jen z povinnosti.

Třetiny: 1:2, 2:3, 0:3. Branky za HC Klatovy B: Kořínek, Hochman, Dvořák.

Sestava HC Klatovy B: Jonáš, Šproch – Plánička, Valečka, Šimsa, Juráň, Kuželík K., Rajal, Kořínek, Kotěšovec, Pitel, Hochman, Dvořák, Babka, Nauš ml., Soupír, Kodýtek. ⋌(vn)